2733
2734
عنوان

میشه خواهرانه راهنماییم کنید؟

141 بازدید | 13 پست

من الان حدود یک سال و خورده ای هست که نامزدم،نامزدم مثل خودم پزشکی میخونه،

اولش عاشق شده بودم و چشمم هیچی ندید فقط گفتم میخوامش،بعدش که جلو رفتیم فهمیدم زندگی خیلی پول مهمه توش

پدرش وضع مالی خوبی نداره و تو پول رهن خونه خودشون موندن،ماشین نداره و خیلی اذیت میشیم،همش باید ماشین باباش یا عموشو قرض بگیره،واسه همین نبودن ماشین دیدارامون کم شده.

جنتلمن و باکلاس نیست،تیپ نمیزنه و خوشتیپ نیست،شکم داره

ولی خب خیلی با اخلاق و نجیب و چشم پاکه،

پول نداره ولی اصلا،میترسم بعدا پول رهن خونه واسه خودمونو نداشته باشه اول زندگی،میگید چیکار کنم؟شما باشید ادامه میدید؟

عکی اگه خواستید میذارم

قبلا زیاد دیدید،نمیخوام باز بدو بیراه بشنوم.ولی اگه خواستید میذارم

ببین پول وقیافه مهمه ن اونقدر ک جدا بشی اخلاق مهمتره 

من ارزوم بود با ی دکتر ازدواج کنم ک نشد 

میدونی چ اینده توپی داری   به نزن خواهر پسر پاک وخوش اخلاق الان نیست 

پول هم خدا میده

خدایا هرچیزی ک به صلاح هردوجهانم است راخودت رقم بزن الهی آمین...

عزیزم اگر ی پسر پولدار بیاد خواستگاری و تو قبول کنی و نامزد کنید و بعد بفهمی که زن باز هست و بد اخلاق باشه راضی هستی ؟ به نظر من اخلاق خیلی مهمه ....پول گیر میاد اول زندگیتون هست

خدا کمک کن همه منتظرا طعم.مادر شدن رو بچشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم اگر ی پسر پولدار بیاد خواستگاری و تو قبول کنی و نامزد کنید و بعد بفهمی که زن باز هست و بد اخلا ...

پول خیلیم راحت به دست نمیاد مخصوصا تو این زمونه

احتمالا سختیهای زیادی پیش رو هست

بخصوص اگه اختلاف طبقاتی ایشون با همسرشون زباد باشه

2738
اره دقیقا،بابای من چن تا زمین و خونه و باغ داره،ولی اونا هیجی😪

باید ببینید اولین معیارتون چیه

اگر اولین معیارشما پول باشه خب سخته

اما اگه عشق یا چیزای دیگه باشه میتونید روهمون تکیه کنید وجلو برید

اگه دوسش داشته باشی این چیزا مهم نیست باهم تلاش میکنید به همه جا میرسید منم خیلی دوسش داشتم شوهرم ورزشکار باشه شکم نداشته باشه ولی شکمش ازنامزد تو بزرگتره    ولی خدارو صد هزارمرتبه شکر میکنم که دوسم داره و خوش اخلاقه چشم بد دور منو رو چشماش میذاره همه تو خلوت هم جلو همه به حسنای خوب شوهرت فکر کن نه عسب و ایراداش فک کردی بقیه خیلی پولدارن من چون پول نداشتم درسمو ادامه ندادم الانم دارم کار میکنم و هر ماه یه تیکه جهیزیه میخرمم شوهرمم کمکم میکنه تو نداریا باید کنار هم باشید که خوشی و پولداریم ببینید خدارو شکر ماشین خریدیم تازگیا و مطمعنم دوتایی تلاش کنیم به همه جا میرسیم من دوست نداشتم داستان زندگیمو اینجا بگم امیدوارم از تجربم درس بگیری من همون چند ترم دانشگاهیم که رفتم خودم کار کردم دادم تازه حقوق ما از حقوق دکترا کمتره شما هر دوتا درستون تموم شه مطب بزنید کلی پولدار میشید بعد شوهرت میره شکمشو لیپو ساکشن میکنه