عنوان

شیر خشک آپتامیل یک

93 بازدید | 7 پست

کسی به بچش داده راضی بودین یبوست واسهال نمیاره مامانهای مهربون خواهش میکنم جواب بدین🙏

مثبت فکر کنید نماز بخونید قرآن بخوانید عشق فقط برای خداست❤️

بله من ميدادم خيلب راضي بودم بيشتر خارجيشو ميگرفتم اما ايرانيشم استفاده كردم خوب بود.كلا شيرخشك خوبيه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بله من ميدادم خيلب راضي بودم بيشتر خارجيشو ميگرفتم اما ايرانيشم استفاده كردم خوب بود.كلا شيرخشك خوبي ...

خیلی ممنونم جواب دادی من برای سومین بار عوض میکنم خداکنه بسازه ببخشید شکمش روزی یک بار کار میکرد بچتون

مثبت فکر کنید نماز بخونید قرآن بخوانید عشق فقط برای خداست❤️
خیلی ممنونم جواب دادی من برای سومین بار عوض میکنم خداکنه بسازه ببخشید شکمش روزی یک بار کار میکرد بچت ...

انشالله ميسازه.ببلاك و آپتاميل سبكن به خيلي بچه ها ميسازه.بله پي پي ميكرد اصلا يبوست نمشيد

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

نگران نباش استفاده کن امروز دکتربرا پسرم نوشته شکمش با ببلاک کارنمیکرد ازطهر خورده دوبار رفته بیرون

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه