2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من میدونم الان یادم نیس باید زنگ بزنم از مادر بزرگم بپرسم بیخیال 

توروخدا بهم میگی بگو دا دعات میکنم 

ای جماعت عاشقم من... عشق جذابم حسین دی.... هچکسه باش ایرمرم چون منیم اربابیم حسین دی 😭😭😭😭
عرق فراسیون. و غاسنی خوبه . برنجاسم خوبه

اونجایی ک من میگم همشو میده با کلی دمنوش دیگه 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2731
توروخدا بپرس بگو دعات میکنم آخه باردار نمیشم کیست نمیذاره دوا درمون هم جواب نمیده 😢

پرسیدم الان گفت اسمش ب ترکی دالامه هستش گف خیلی خوب از بین میبره مامانم هم گف ال دی هم میبره کیست رو 

آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝
2738
پرسیدم الان گفت اسمش ب ترکی دالامه هستش گف خیلی خوب از بین میبره مامانم هم گف ال دی هم میبره کیست رو ...

ممنون دستت درد نکنه. نگفت داملا رو از کجا میشه پیدا کرد 

ای جماعت عاشقم من... عشق جذابم حسین دی.... هچکسه باش ایرمرم چون منیم اربابیم حسین دی 😭😭😭😭
گفتم عزیزم پرسیدم گفت دالامه هستش و قرص ال دی 

فدات گلم 

داروهم باید بسازه به ادم. 

اره دیگه اول مزاجشو میفهمه چون دوسال تهران دوره دیده کار بلده بعدش میده 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2706