2726
عنوان

کیابالتروزل باردار شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 21 پست
اره عزیزم‌ امکانش هست نرو سونو ببینی سایز تخمکت این ماه که لتروزول خوردی چند بوده

ن.والا دکترم اصلا نگفت ک بیا سونو

تیکرم مال قانون جذبه.چون ب دلم افتاده بود این ماه باردارم.البته بچه دوم😉.پنج روز مونده ب موعدم بی بی چکم مثبت شد😍.خدایا نا امیدم نکن بذار تیکرم واقعی بمونه عاشقتم😙سه روز مونده ب پری بی بی چک زدم مثبت شد😍😍😍خدایا ممنونتم.خدایا شکرت بخاطر همه چیز.خدایا ازت میخوام هیچوقت دشمن شادم نکنی☺ازت آبرو،تن سالم؛دل خوش میخوام..میشه برای سالم ب دنیا اومدن نی نی م برام صلوات بفرستید😄ممنون....خدایا شکرت ک منو لایقد مادر شدن دونستی.و دوتا گل پسر بهم دادی..
یسری گیاهه داروییه که روز ۱۳ پری باید اسیاب کنی و مخلوط کنی بیست دقیقه توی یه قابلمه اب بجوشونی و بع ...

چ روزایی اقدام داشتید؟؟علایمتون چیخ؟من زیر دلم گاهی درد میکنه سینه هامم دردناک شدن

تیکرم مال قانون جذبه.چون ب دلم افتاده بود این ماه باردارم.البته بچه دوم😉.پنج روز مونده ب موعدم بی بی چکم مثبت شد😍.خدایا نا امیدم نکن بذار تیکرم واقعی بمونه عاشقتم😙سه روز مونده ب پری بی بی چک زدم مثبت شد😍😍😍خدایا ممنونتم.خدایا شکرت بخاطر همه چیز.خدایا ازت میخوام هیچوقت دشمن شادم نکنی☺ازت آبرو،تن سالم؛دل خوش میخوام..میشه برای سالم ب دنیا اومدن نی نی م برام صلوات بفرستید😄ممنون....خدایا شکرت ک منو لایقد مادر شدن دونستی.و دوتا گل پسر بهم دادی..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ن.والا دکترم اصلا نگفت ک بیا سونو

اگه میرفتی بهتر بود چون سایز تخمکت رو میدی مثلا اگر با لتروزول هنوزم به سایز مورد نظر نرسیده باشه امپول میدن یا تعداد قرص رو بالاتر میبرن سایز باید بین ۱۸ تا ۲۳ باشه تا بگیره

2728
یسری گیاهه داروییه که روز ۱۳ پری باید اسیاب کنی و مخلوط کنی بیست دقیقه توی یه قابلمه اب بجوشونی و بع ...

به منم دستورشو بگو.تواب بشینی اونم روز۱۳ چجوری تاثیرداره؟باردارشدی خبرشوبده خوشحال بشیم

خدایابه امیدخودت🌺