2733
2734
عنوان

گل های سانسوریا چقد خوشبو ان😍🍃

| مشاهده متن کامل بحث + 870 بازدید | 95 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مال من غلاف مادریه فقط از کنارش هی بچه میاد گل نمیده😂😂😂اینقدر پر شده که نگوووو

من گلدونم خیلی کوچیکه کامل پر شده بود بخشیدم به بقیه 

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
اره پروفایل قبلیتم ی دخترموسفید بود درسته؟

اره عزیزم عوضش کردم😍😂

چ دقیق منو میشناسی

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
۶روزه بهشون آب نمیدم😔😔

چرا؟؟ کم آبیو تحمل میکنن منم زیاد آب نمیدم بهشون

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
2738
اشتباهی بهش میکفتین که بیچاهره رو اون کاکتوسای پهن و خاردار زبون مادرشوعره

😁😁😁. خلاصه ک بی اعتبارترین گل خونه مامانم  همین بود بهش هیشکی نگاه نمیکرد... الان هر خونه ای میریم تو بهترین جای خونه نشسته 😁

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
پس من چی؟🥺

حسود😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
مگه گل میده

منم دوتا دارم عاشقشم ینی 

برا منم گل ندادع هنوز

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
مگه گل میده

این سانسوریا پا کوتاه اسمشه اینو تازه گرفتم نمی‌دونم گل میده یا نه

تو خودت شخصا عشق منی💖💖💖

قربونت برم مهربون من عزیزی برام ریفیق🤍😍

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2706