2410
2553

سلام من به احتمال ۸۰ درصد باردارم اینو میگم چون تست نزدم هنوز ولی حالت های بارداری رو همشو دارم ۶ روز از موعدم گذشته و هنو پری نشدم

معده درد و حالت تهوع دارم یه درد خیلی خفیف مثه پریودی تو کل شکمم و اطراف نافمه هر دفه ای زیر دل سمت چپ موقع نفس کشیدن یه سوزش عمیق احساس میکنم ک بعدش خوب میشه یکمم هر دفعه منقبض میشه میخوام ببینم این حالتا خطری نداره یهو اگه باردار باشم؟؟

جان جانانم که هم جانی و هم جانان من😍برا سلامتیم یه صلوات میفرستین خاله جونیا😘😘 منم براتون تو شکم مامانیم دعا میکنم🤲😇خدایا شکرت😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ینی هیشکی اوایل بارداریش تجربه نکرده اینارو؟؟ اینم بگم دوروز پیش توت سیاه خوردم از اون موقع اینطور شدم خیلیم نفخ کردم معده دردم دارم

جان جانانم که هم جانی و هم جانان من😍برا سلامتیم یه صلوات میفرستین خاله جونیا😘😘 منم براتون تو شکم مامانیم دعا میکنم🤲😇خدایا شکرت😊
شما خودت میخواستی دیگ؟! چکاپ قبل اقدام انجام دادی؟

بله خودم میخواستم و سابقه عقب انداختن نداشتم برا همین احتمال میدم

2714
حال تهوع اینا ميگن بعد 8هفته بروز میکنه،ی تست بزن

تست زدم دوروز بعد تاخیر چیزی که نشون نداد گذاشتم یه هفته بگذره از تاخیر بعد دوباره بزنم من یه سقط داشتم واسه همین میترسم

عزیزم ناراحت نمیشی ی سوال کنم، چطوری سقط شد، علایم چی بود 

رشدش تو ۶ هفته متوقف شده بود دوهفته بعدش سقط شد علائمم بعد سونو اولم ک رفتم خونریزی پیدا کردم باشیاف و اینا دوهفته طول کشید وقتی که دیگه شیاف استفاده نکردم دوسه روز بعدش که میخواستم دوباره سونوم رو تکرار کنم سن بارداری رو همون قبلی گفت بعدشم وقتی اومدم خونه افتادم به دل درد شدید و خونریزیمم کم کم داشت زیاد میشد خوابیدم وقتی پاشدم یه تیکه اندازه کف دست ازم خارج شد واقعن لحظه بدیه خدا واسه هیچ مادری نخواد واقعن 

آره خیلی ناراحت کنندست، انشاءالله زودی مامان شی 

ایشالا دعا کنین جواب تستم این دفعه مثبت باشه

2706