2726

کیا استفاده کردن میگن برای کیست خوبه هر کس چیزی ميدونه بگه به خدا دیگه خسته شدم از دارو خوردن اینبار میخوام با گیاهی حلش کنم😢

ای جماعت عاشقم من... عشق جذابم حسین دی.... هچکسه باش ایرمرم چون منیم اربابیم حسین دی 😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نمیدونم . تو گوگل سرچ کردی ؟شاید باشع درموردش

آره سرچ کردم ولی میخوام بدونم کسی استفاده کرده نتیجه گرفته. دیگه خسته شدم آخه کیستم نمیذاره باردار بشم😔 

ای جماعت عاشقم من... عشق جذابم حسین دی.... هچکسه باش ایرمرم چون منیم اربابیم حسین دی 😭😭😭😭
آره سرچ کردم ولی میخوام بدونم کسی استفاده کرده نتیجه گرفته. دیگه خسته شدم آخه کیستم نمیذاره باردار ب ...

من از مامانم میپرسم فک کنم بدونه چی خوبه.  بعد بهت میگم .

من نقطه پرگارِ دنیایِ خودم هستم 😎
من از مامانم میپرسم فک کنم بدونه چی خوبه.  بعد بهت میگم .

درخواست دوستیمو قبول کن بیا اونجا بگو مرسی دستت درد نکنه 

مریم گلی خوبه

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
درخواست دوستیمو قبول کن بیا اونجا بگو مرسی دستت درد نکنه 

سرخود داروی گیاهی مصرف نکن عزیزم داروهای گیاهی هم خطرناکن به نوبه خودشون 

برو متخصص طب سنتی یه نسخه درست بگیر 

انشاالله زود خوب بشی یه نی نی نازی هم خدا بهت بده

در بن بست هم راه آسمان باز است پرواز بیاموز....
سرخود داروی گیاهی مصرف نکن عزیزم داروهای گیاهی هم خطرناکن به نوبه خودشون  برو متخصص طب سنتی یه ...

ان شالله. 😭😭هر کس میبینه میگه باردار نیستی حرفای مردم واقعا دلم رو میشکنه آخه اونایی که بعد از من ازدواج کردن بچه دارن به جز من 😞

2706