2737
2734
اون گذشته بود که دختر و پسر تو کوچه ها بزرگ میشدن هیچی کاری بهشون نداشت خیلی اتفاق بدی میخواست براشو ...

همون موقع ها هم خیلی اتفاق ها میفتاد اما یا بچه ها از ترس هیچی نمیگفتن چون پدر مادرها بیشتر بچه رو دعوا میکردن و از ترس آبروشون دم نمیزدن الان پدر مادرها آگاه تر شدن آدم به بچه اش هم میگه 

اره حتما ميرم خودمم استرس دارم باور كن خداكنه فردا مادرش هم باشه بهش بگم قضيه رو

خب خانمی شما که وقت میذاری زحمت میکشی میری اگه مادرشم نبود لطفا برو دنبالش احتمالا خونشون همون اطراف باشه دیگه،مادرشو صدا کن جریان رو براش تعریف کن عزیزم.انشالله خدا یه جا کمکت میکنه بخاطر این کارت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فداتشم عزيزم😘😘😘😘😘😘😘

فرات عزیزم 

واقعا پدر مادر اون بچه نمیدونن چه لطف بزرگی در حقشون کردی😍😘😘😘😘😘

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
دقیقا خیلی ها فکر میکنن پسرها هیچیشون نمیشه در صورتی که تعداد تجاوز به پسرهای کوچیک تو کل دنیا چند ب ...

دقیقا

گل گفتی

پسرها چون تو محیطهای مردونه هستن خیلی بیشتر باید مواظبشون بود

من یه نفرو میشناسم پسربچه از شدت تجاوز لال شده بود و 20 سالش بود لکنت شدید داشت هنوز.

حالا ببین روحش چی شده😥😥😥😥😥😥😥

نزد خداوند سر سوزنی خوبی و بدی گم نخواهد شد
واقعا که. نشنیدید؟  خوبه تو قرآنم اومده لواط

آخه اون بچه بوده☹

میدونم عزیزم 😊

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
2738
آخه اون بچه بوده☹ میدونم عزیزم 😊

بله ولی آدم مریض به حیوونم طمع میکنه

پارسال پیارسالم یه مدرسه پسرونه تو مرزداران گندش درومد.معلمه هم خودش ارتباط داشت با پسرا. هم وادارشون میکرد با هم باشن😷😷😷

نزد خداوند سر سوزنی خوبی و بدی گم نخواهد شد
بله ولی آدم مریض به حیوونم طمع میکنه پارسال پیارسالم یه مدرسه پسرونه تو مرزداران گندش درومد.معلمه ه ...

چقد بد☹😔

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

وایی چفدامروز پستای ترسناک میذارین منم باردارم سکته کردم ،نذارین توروخدا نمیدونم چقدترسوشدم

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰

حالا من و خاهرم چندسال پیش داشتیم از کوچه رد میشیدیم بریم خونه، غروب بود، یه ماشین پارک شده بود و یه مرده در عقبو بازکرده بود وایساده بود جلوی در، یه دختربچه 4 پنج ساله هم روی صندلی عقب ایستاده بود و.... 

دختره تا مارو دید گفت عه بابابزرگ اینا دیدن!!! 

پیرمرده هم گفت اشکال نداره باباجون!!! 

قشنگ مشخص بود که به بچه گفته کسی نباید بفهمه، مردک چندش آشغال😑

هنوز بعد دوازده سیزده سال صحنه اش جلوی چشممه با جزییات😑

اگه بشر این اصل رو رعایت کنه قطعا دنیا جای قشنگ تری میشه:وقتی از اعماق وجودت احساس میکنی زندگیت رو نکبت فرا گرفته بچه دار نشو! 😒ظلمِ ظالم، جورِ صیاد، آشیانم داده بر باد... ای خدا، ای فلک، ای طبیعت... شام تاریکِ مارا سحر کن... 🤲😢😞😞😞مشغول قتل‌عام روزها هستم‌!💔ما دهه شصتیا تو زندگی ازهرچی میترسیدیم سرمون اومد، از هرچی نمیترسیدیم هم سرمون اومد، یه سری چیزای متفرقه هم بود اونا هم سرمون اومد، یه سری چیزا هم اصلا مربوط به ما نبود ولی سرمون اومد، یه چیزایی حتی وجود خارجی نداشت ولی اونا هم سرمون اومد، لامصب معلوم نیس کله ست یا میدان مغناطیسی😒😒😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکس باهام رفیق نیست، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒
بعدم يه تيكه دنبال بچه رفتم كه ديدم دور شد از اونجا خيالم راحت شد و برگشتم خونه خانوما تو رو خدا ...

کاش بچه رو صدا میکردی بهش میگفتی با این یارو حرف نزن، پیرمرده دیگه جای بچه رو یاد گرفته، بازم میره کمین میکنه براش😑

اگه بشر این اصل رو رعایت کنه قطعا دنیا جای قشنگ تری میشه:وقتی از اعماق وجودت احساس میکنی زندگیت رو نکبت فرا گرفته بچه دار نشو! 😒ظلمِ ظالم، جورِ صیاد، آشیانم داده بر باد... ای خدا، ای فلک، ای طبیعت... شام تاریکِ مارا سحر کن... 🤲😢😞😞😞مشغول قتل‌عام روزها هستم‌!💔ما دهه شصتیا تو زندگی ازهرچی میترسیدیم سرمون اومد، از هرچی نمیترسیدیم هم سرمون اومد، یه سری چیزای متفرقه هم بود اونا هم سرمون اومد، یه سری چیزا هم اصلا مربوط به ما نبود ولی سرمون اومد، یه چیزایی حتی وجود خارجی نداشت ولی اونا هم سرمون اومد، لامصب معلوم نیس کله ست یا میدان مغناطیسی😒😒😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکس باهام رفیق نیست، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒
2706