2737
2739
دمت گرم خیلی خانومی،کاش زنگ میزدی پلیس هم میومد،یا به پسربچه هشدارمیدادی بده خونشون،بدون پدرومادرشم ...

اگه ميبرد بچه رو زنگ ميزدم پدرشو درمياوردم

ولى ترسيد ديگه پيرمرده

كارِ خدا نشد نداره😍🤲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چندوقت پيش همسايه ما اسباب كشي داشت پدرشوهره هم اومده بود تا مامان رفت بالا اين پدرشوهره تو ماشين دختره٦ساله رو گذاشت رو پاشو هي بالا پايين مامانه تا اومد سريع بردش از رفتار مامان مشخص بود دفعه اول پيرمرده نبود اما واقعا درعجبم خوب وقتي اينجوريه چرا بچه رو ميذاري پيشش واقعا از بچه ات چي مهم تره

2731
ی داستانم من بگم مادرشوهرم میگف تو ی مدرسه مدیر ب بچه میگه برو افتابه  رو تو دسشویی پر کن میخوا ...

چقدر ادم بايد مراقب باشه توى اين دوره زمونه

خطر همه جا هس براى بچه ها

بايد از سن كم بهشون اموزش داد

كارِ خدا نشد نداره😍🤲

خدالعنت کنه اینطور ادم هارو

این اتفاق برا پسر عمه منم پیش اومد ولی اون طرف قشنگ گفت بود چی میخواد و اینا این بچه هم ترسیده بود فرارکرده بود تا یک ماه از ترسش کابوس میدید طفلک خدا لعنتت کنه کفتار خرفت 

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤
2738

اه اه یه عده فقط بادن مثل حیوونا جفت گیری کنن و بزان😡😡😡😡😡

حیف اسم پدر مادر 😔😔😔😔😔

کجا زندگی میکنی؟

کی بچه را تنها میفرسته تو کوچه خیابون آخه

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

پیرمرده مقصرنیس مقصرصاحب بچس خب

ای که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد حیف است که توباشیو مراغم ببرد...خدای من چه دارد انکه توراندارد و چه ندارد انکه تورادارد..🤗بیخیال 🤪دنیادورزه باچیزایی که داری خوش باش 🤩به خدا تکیه کنو 😇باشادی زندگی کن 😍پاک زندگی کن ☺️هیچی ارزش اینو نداره خداتو ناراحت کنی⭕️😚هدفت رضایت خداباشه و بس💪 همین خودش ته خوشبختیهههه🤩🥰😍🥳🥳🙋‍♀️♥️♥️
چندوقت پيش همسايه ما اسباب كشي داشت پدرشوهره هم اومده بود تا مامان رفت بالا اين پدرشوهره تو ماشين دخ ...

خاك بر سر اون پدربزرگ

خدا لعنت كنه ادماى مريض رو

كارِ خدا نشد نداره😍🤲
چقدر ادم بايد مراقب باشه توى اين دوره زمونه خطر همه جا هس براى بچه ها بايد از سن كم بهشون اموزش دا ...

باید سن پایین بهشون اموزش کافی بدیم  چ دختر چ پسر

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
2706