2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی داستانم من بگم مادرشوهرم میگف تو ی مدرسه مدیر ب بچه میگه برو افتابه  رو تو دسشویی پر کن میخوام برم بچه هم میره ک پر کنع ی نفر از بالای کوه میبینه  ک بچه رف و مدیر داره میره پشت سرش فوری از کوه میاد پایین حسابی مدیرو کتک میزنه فرداش همه دهاتیاشون میریزن سره مدیرع

باید ب پیراتون این چیزارم بگین

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
2728
مگه پیرمردا هم از این کارا بلدن ی پاشون لب گوره چی میخوان دیگه خاک تو سرش بشه🤪🤪

اتفاقا پیر ها خیلی بدتر و ترسناک ترن چون ادم وقتی یه پسر جوون بهش یه تیک بندازه یا هرچی میگیم بابا مقتضای سنشه ولی یه پیر مرد باید گفت یه مریضه و از مریض هم ترسید.

یاد گرفتم ک آدما رو از رو ظاهرشدن قضاوت نکنم.

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 
فقط بچشو با دوچرخه فرستاده بود پارك چقدر بيخيال اخه😥

بعد که بچه اشو میدزدین میومد تو دنیای مجازی گریه و زاری میکرد توروخدا کمک کنین پیداش کنم فقط زاییدن بلدن

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
2738
حداقل به بچه میگفتی خاله به کسی اعتماد نکن و لزومی نداره جواب همه رو بدی

سنش كم بود 

بچه كه متوجه نميشه ادم براى چى ميگه

پدر و مادر بايد حواسشون باشه

فردا هم ميرم پارك ببينم اومده خودش و مادرش يا نه

كارِ خدا نشد نداره😍🤲
وای😥 شنیده بودم بچه هایی که خیلی سفید وخوشگلن خیلی توخطرن.... 

اينم ماشالا تپل بود😑من نميدونم مادرش به چ جراتى بهش شرتك پوشونده بود و بيرونش كرده بود از خونه

كارِ خدا نشد نداره😍🤲
خدا انشالله هرچی تو زندگی میخوای بهت بده نمیدونی چقدر خوشحال شدم اهمیت دادی و دنبالش رفتی که ازاون ع ...

قربونت عزيزم😘😘😘❤️❤️

اون بچه كه گناهى نداشت كه مادرش انقدر بيخياله

كارِ خدا نشد نداره😍🤲
حتما برو خدا خیرت بده اگر هم بچه تنها دیدی ب زبون همون بچگی بگو یک پیر مردی اینجا میاد خیلی ادم بدیه ...

اره حتما ميرم

خودمم استرس دارم باور كن

خداكنه فردا مادرش هم باشه بهش بگم قضيه رو

كارِ خدا نشد نداره😍🤲
امروز بیرون بودم  یه مسیری رو حدودا چندبار باید میرفتم که یه کوچه تقریبا تنگ ولی شلوغ بود(بچه ...

منم یبار میرفتم خونه خواهر کوچشون پیچ در پیچه ی مرده از خیابون اصلی افتاد دنبالم هبکلی بود میخواست منو بوی کنه بزور از دستش خلاص شدم تا جون داشتم جیغ زدم  ترسیوم کیفمو بزنه  

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌

اه حالم بد شد

باز دمت گرم

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706