2410
2553
عنوان

یکی بیاد دلداریم بده(بعد زایمان )

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 62 پست
الهی واقعا سخته بچه من دل درد داره هر کار بگی کردیم 😭باورت میشه یه شب سه بار بریم دکتر

چند وقتشه بچت ؟ دیگه این روزا رو باید بگذرونی اول زردی بعدم دل درد بعد دندون برا من الان مرحله دندونه فداش بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند وقتشه بچت ؟ دیگه این روزا رو باید بگذرونی اول زردی بعدم دل درد بعد دندون برا من الان مرحله دندون ...

۱۸فروردین بدنیا اومده

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
2720
واقعا  باید رابطه نداشت

میشه داشت من حوصله ندارم

بهش گفتم راحتم بزار 

هی فکر میکنه من بچه ام میادمیگه افرین بزار🤣🤣🤣

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
نه اینا رو ندارم چندوقتشه  بچت ولی من شش ماه بعد عقد باردار شدم خ خسته  کننده بود برام

بچه من الان نه ماهشه و خیلی شیطونه ، اوایل خیلی سخته بچه داری من یادمه دو ماه اول در حد سه چهار ساعت تو شبانه روز میخوابیدم اونم نشسته بچه رو پام بود

2714
خب با همسرت صحبت كن شرايط جسمي اتو براش توضيخ بده بگو بخيه هات ميسوزه تازه زايمان كردي شرايط و توان ...

میگه رعایت میکنم

خودش شرایطمو  می بینه زیاد هم گفتم میگه غر میزنی 

کمک میکنم  ولی بعید میدونم  تو بارداری  نکرد اخه

چرا گلم

خودت اذیت میشی

من یک روز در میون دوش میگیرم موهام خیلی بلنده نمیتونم هر روز برم 

یگبادستمال مرطوب عرق گیری میکنم

برا خوش بویی بدن اسپری میزنم به پنبه فرنگی میزنم پشت گوش و رو ساعت و کشاله ران

سلام عزیزم مبارک .مگ تو بچه اوردی اینجوری بشی البته حق داری ولی یا علی بگو بشین برنامه ریزی کن بچت کی بیداره کی خوابه خونه هاتو تمیز کن ب شوهرت برس ب خودت برس ارایشگاه برو لباس خوب بخر بعدشم با همسرت صحبت کن بگو بکمکت نیاز دارم من بچه نیاوردم تورواز دست بدم ...نی نی مون مال دوتامون 

عزیزممم قدمش مبارک...نگران نباش گلم خدا خودش کمک میکنه منم دور از خانواده بودم ۲۰روز پیشم بودن بعد رفتن من موندمو نینیم شوهرمم سرکار بود ولی شبا بهم کمک میکرد کم کم درس میشع همه همینن

پسرم بندبند دلت را به خدایی بسپار که بیشتر ازمن هوایت را دارد..❤👼
2706