2726

من تازه مجبور شدم سقط کنم. از آذر ماه هم خانوادمو ندیدم.شهر دیگن.بخاطر کرونا نرفتم. سال نود و هفتم یه سقط داشتم. 

امشب خیلی دلم گرفت.شوهرم داشت میرفت ورزش.منم نمیخواستم جلو اون گریه کنم. ولی دست خودم نبود.با اصرار من رفت ورزشو. گفت نمی رم تو ناراحتی

خیلی بچه ها دلم گرفته.از همه چی. میگم همه دوستام بچه دارن من چرا نتونستم بچه داشته باشم.مشکلی هم نداریم. بخاطر داروی همسرم مجبور شدم سقط کنم.می گم چرا بخاطر کرونا نمی تونم برم پیش خانوادم. احساس می کنم یه وزنه رومه. خیلی تحت فشارم.همش پنهان می کنم.انگار افسردگی گرفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عیب نداره عزیزم دیگه با این شرایط گریه هم نکنی دور از جونت دیوونه میشی خودتو خالی بکن. این کرونا هممون افسرده کرده

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست

وا برو پیش خونوادت عزیزم نمیشه تا چندسال نبینیشون

کرونا حالاحالا ها هست

والا همه مسافرتشونو رفتن مخصوصا شمال خوب توام پاشو برو خونه مامانت  والا از تنهایی ک بهتره&nbs ...

میگم نکنه من انتقال بدم به اونا.یا از اونجا بیارم شوهرمو مریض کنم

عزیزم این ی چیز عادیه منم سقط کردم خیلی افسرده شده بودم.ولی از ی جایی ب بعد گفتم خب ک چی داره جوونیم الکی میره.سعی کردم شاد باشم.ب چیزای خوب فک میکردم.حال دلمو خوب کردم

منم امروز خیلی دلم گرفته بود بخاطر مهمون ناخوندم که بار چندمه سر خود اومده کیست لعنتی حالا باید اول اونو در مون کنم دقیقا وقتی ک منتظر بچه بودم سر و کلش پیدا شد منم امروز گریه کردم ولی اصلا ناراحت نیستم اونم باید بدونه تو دل من چی میگذره این قرص های کیست هم منو عصبی و افسرده کرده

میگم نکنه من انتقال بدم به اونا.یا از اونجا بیارم شوهر مو مریض کنم

الان کسی دیگه نگاه نمیکنه به این چیزا منم مامان بابام شهر دیگن بخاطر کرونا نه به خاطر چیزای دیگه نمیرم مامانم چند روز پیش تا فهمید دوباره کیست دارم فشارش رفت ۲۴اگه درد داشتنم رو ببینه خیلی حرص میخوره

منم امروز خیلی دلم گرفته بود بخاطر مهمون ناخوندم که بار چندمه سر خود اومده کیست لعنتی حالا باید اول ...

من فکر کنم هورمونام بهم ریخته. ده روز خونریزی داشتم.یه روز پاک شد.الان باز خونریزی دارم. 

2706