2726

سلام

شوهرم راضی نمیشه بره آز بده میگه میشونن رو صندلی میگن بزن تا بیاد بریز تو لوله😂😂

من بهش میگم اینطوری نیست!!

شوهرای شما چطوری بود آزمایششون؟!

میشه واسه سلامتی نی نیم واینکه خدا برام حفظش کنه صلوات بفرستین...😘 

میتونین تو خونه انجام بدین ولی باید زیر ۱۵ دقیقه برسونین آزمایشگاه 

میتونین هم تو دسشویی ازمایشگاه انجام بدین 

اونجور که شوهرت میگه نیست 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم این همه مجردیش این کارو کرد حالا واسه یه..قیافه میگیره😕

نه بابا  20سالگی با من ازداواج کرده به این کارا نرسیده

2728
میتونین تو خونه انجام بدین ولی باید زیر ۱۵ دقیقه برسونین آزمایشگاه  میتونین هم تو دسشویی ازمای ...

اها ازمایشگاه نزدیکیم همین کارو میکنیم تو خونه انجام میده

سلام .تو ازمایشگاه بهتره توی دستشویی انجام میدی هیشکیم بهتون کار نداره .توی خونه باید زود نمونه رو ب ...

روش نمیشه میگه خجالت میکشم

استرس که بگیره نمیاد...!!!!!😑😑

چقد خندیدم😂

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!

مگه چاهه ک بزن بیاد 😂😂

خودش تنهایی میره تو دستشویی ازمایشگاه کارشو انجام میده میاد . بعضی جاها هم اتاق دارن خودتم میتونی کنارش بری

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

نه اون جور نیس ازمایشگاه های گرون قیمت اتاق مخصوص میدن به زوجین که برن .... تودسشویی هم میشه تو خونه هم میشه برا ازمایشگاهی ها عادی بابا .ما ای یوای میکردیم دکتر زن شستشومیداد به ماها هم نشون میداد😂

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
مگه چاهه ک بزن بیاد 😂😂 خودش تنهایی میره تو دستشویی ازمایشگاه کارشو انجام میده میاد . بعضی جاها هم ...

😅😅نمیدونم والا از زبون خودش دارم میگم

نه اون جور نیس ازمایشگاه های گرون قیمت اتاق مخصوص میدن به زوجین که برن .... تودسشویی هم میشه تو خونه ...

😅😅😅😆😆😆وااای من خجالت میکشم

2706