2726
عنوان

کی باشوهرش هیچ مشکلی نداره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 491 بازدید | 54 پست

نمیشه که هیچ مشکلی نباشه گلم اگه دعوا و بحثی نباشه یا یه نفر خیلی عاشقه و کوتاه میاد یا انقدر بحث کرده ک ب مرز بیتفاوتی رسیده

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من..شوهرم همونه ک دلم میخواسته. دعوامون نمیشه هيچوقت. ولی اختلاف نظر گاهی هس ک طبیعیه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

من 

قراره یه سفر اجباری تنهایی برم از صبح‌دارم گریه میکنم میگم نمیشد یه ذره کمتر خوب باشی که بتونم‌دو روز ازت جدا شم  

الان تماس گرفت گفتش  باهات میام 😍😍😍😍جونم فداش شه

2728

دو نفری که با هم زندگی کنن و اصلااا بحث نکنن حداقل یکیشون سالم نیست😄 مهم اینه که وقتی بحث میکنن تهش میتونن مشکل رو حل کنن یا چی، وگرنه از کی بی دردی شده خوشبختی

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗

همسر من😍اینقدر آقاست برعکس خودم همش دنباله بحثم یا زود عصبی میشم اینقدر ناراحت میشم چون حقش نیست اخه کدوم مردی باهاش بحث کنی داد و بیداد کنی بعد بیاد به اروم بودن دعوتت کنه

من خداروشکر هیچ مشکلی ندارم، مرد خوبیه ولی اینکه بیش از حد نگرانمه روزی ده بار زنگ میزنه چکم میکنه روی اعصابمه، نمیدونم چرا فوبیا اینو داره من تو خونه با کبریت بازی میکنم یا قراره اتیش بگیرم یا از رو تراس بیفتم پایین یا گازو باز بذارم یا برم تو دستشویی وایتکس بریزم درو ببندم. همین یه موردش بده

٧سال دوست بوديم بكش بكش هارو كرديم تو دوران دوستي 😁  و همون مرد ايده ال روياهامه 

همه زندگي ها بالاخره ي بحث كوچيك داره ولي دعوا و قهر نميكنيم 

ومن دوباره هديه اي ب زيبايي مادرشدن گرفتم(٢٨-٠٨-٩٩)         بزرگترین کادوی تولدم رو (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم بیبی چکم مثبت شد الهي هزاربارشکر ۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد زدن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کیف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 ۲۰-۰۲-۹۹ مامان جان امروز تو سونو گرافی دکتر گفت وزنت ۱۴۸۴ گرم هستش گفت خیلی خوب وزن گرفتی😍 من قربون اون شکم قلمبت🥰 ٢٧-٠٣-٩٩ عروسك نازم مانلي جونم امروز دكتر گفت ك ٢٣ روز ديگه مياي بغلمون گفت ك رشدت خيلي خوبه😍 من هنوز باورم نميشه ك واقعا شدم مامان جوجه خانوم انگار همين ديروز بود ك همش باخدا حرف ميزدم و دعا ميكردم ك زودي بياي تودلم🙈😍 خدايا ب هركس ك منتظره نيني بده لطفا انتظار خيلي تلخه بذار طعم مادرشدن رو بچشن🙏🏼❤️ ٣١-٠٣-٩٩ نازدونه دخترم امروز رفتم اخرين سونو رو انجام دادم شدي ٢كيلو و ٧٠٠ گرم (ماشاءالله)😍 كمتر از ٣هفته ديگه مياي بغلم و من ازين موضوع بي نهايت ذوق مرگم😍۱۷-۰۴-۹۹ امروز رفتم دکتر برای اخرین ویزیت قرار بود هفته دیگه دنیا بیای اما دکتر گفت انقد تپلی شدی ک دیگه تودلم جانمیشی😍(❤️۲۰-۰۴-۹۹❤️) عروسک قشنگم بدنیا اومد😍ی دختر کوچولوی ۲کیلو و ٩٧٥گرمي❤️ با صورت گرد و سفید و لپای صورتی و نارنجی😍موهای پر ومشکی ک پشتش تا رو شونه هاته 😍🤩 همه تو اتاق عمل عاشقت شدن😍داشتی گریه میکردی اما تا صدامو شنیدی ساکت شدی و چشمات بازشد😍تو تمام دنیای مايي مانلي زيباي من
من..شوهرم همونه ک دلم میخواسته. دعوامون نمیشه هيچوقت. ولی اختلاف نظر گاهی هس ک طبیعیه

منم خوبه خدارشکر ولی بحث هست چون ساله اول زندگیمونه‌

وزن الان۸۵😣هدف اول۸۰😊هدف دوم۷۵😃هدف سوم۷۰😎بعدازهرهدف یه کادو واسه خودم میگیرم😜
همسر من😍اینقدر آقاست برعکس خودم همش دنباله بحثم یا زود عصبی میشم اینقدر ناراحت میشم چون حقش نیست اخ ...

شوهرمنم همین طوریه بخاطرهمین اخلاق خوبش ناراحتم گنا داره بچم

وزن الان۸۵😣هدف اول۸۰😊هدف دوم۷۵😃هدف سوم۷۰😎بعدازهرهدف یه کادو واسه خودم میگیرم😜
2706