2726
عنوان

میرم بستری شم واسه زایمان با آمپول😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1043 بازدید | 46 پست
خدا حفظشون کنه. چقد طول کشید دردتون شروع شه عزیزم؟؟ چند ساعت درد کشیدید؟ 

ب من ده شب سرم زدن عزیزم . درد خیلی شدیدم یک ساعت اخر بود که دو و نیم زایمان کردم. بستریم که کرد مدام دستگاه ان اس تی وصل بود مامام گفت چون امپول فشار زدم باید مرتب قلبش چک بشه .دو ساعت اخر هر ده دقیقه وقت میدائ راه برم و حرکات میگفت انجام بدمو دستگاه در اورد تا راه برم و بچه بیاد پایین. البته راه که میرفتم درد خودم کمتر میشد راحت تر بودم.

فقط باید نفس عمیق بکشی مرتب. منو اتاق ایزوله برد تنها بودم. صدام در نمی اومد مامام هی میگفت صداتو توی خودت نپیچ داد بزن فقط مثل بقیه

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم اصلا درد نداشتم.ماما خصوصی گرفته بودم قبلش.کلی به خودم رسیدم و خوشگل کردمو پاشدیم رفتیم بیمارستا ...

عزیزم شما کی زایمان کردین چقدر هزینه گرفت ماما خصوصی ازتون

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین
2728

برای ماهم دعا کن که بچمون سر وقت صحیح و سالم به دنیا بیاد . منم برای سلامتی شما و تو دلیت زیارت عاشورا میخونم

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
خانوما کدوم بیمارستان اصفهان خوبه واس زایمان بجز خصوصیا  با اجازه اسی

بیمارستان بهشتی من زایمان کردم راضی بودم البته من سزارین شدم ولی اون شب ک تو زایشگاه بستری بودم خیلی محیطش تمیز بود ی خانومی هم داشت زایمان میکرد با مامای خصوصی ماساژش میداد ورزشش میداد و بچه ش زود ب دنیا اومد

2706