2703
2553
عنوان

دیگه تحمل ندارم.

339 بازدید | 19 پست

سلام بچها خوبین؟

قبلا گفته بودم مشکل خانوادگی دارم. بابام از اول همینطوری بود.

من که به دنیا اومدم مامانم میگه جلو در بیمارستان میزد تو سر خودش که چرا لچه دختره.بعدشم موقع زایمان مامانم نیومده بود. منم که مشکل تنفسی داشتم. از بچگی همرو میزد سرم . سدگفت داشتم فقط. یبار نشد بهم محبت کنه. همش دعوا و بد و بیراه. هیچوقت دوسم نداشته میدونم! من هرکاری کردم که رابطمون درست شه اما نشد

به چیزههیی که حتی بهطش مربوط نیس گیر میده

الان گیر داده چرا موهای بدنتو میزنی! به من حرف نموند که گفت

مامانمم همش در عذابه میدونم بزور تحمل میکنه

از طرفی دیگه مادربزرگ طرف مادریم، یعنی مادر مادرم تازه فوت شده 

دیگه تحمل ندارم. الان دوساعته دیگه فکرم فقط سمت خودکشیه. کسیم ندارم که باهاش حرف بزنم، فقط در عذابم. تروخدا ازش طرفداری نکنین

راه چاره بگین . یکم باهام همدردی گنین

ببخشید سرتونو در اوردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

از استرس و تعصب زیادشه حتی از همون اول هم تحمل مسولیت فرزند دختر نداشته. بابای منم یه جورایی اینطوریه البته نمیگفت فرزند دختر بده. تنها راهت فعلاااا تحمله و اینکه برای خودت توجیه کنی و درکشون کنی و به امید آینده بمونی. من وقتی جوون تر بودم خیلی راها رفتم اما نشد. حتی چند روز رفتم مستقل زندگی کنم  اما طاقت نیاوردم. کلی دعواها کردم فایده نداشت

فقط صبر و برنامه ریزی برای آیندت.

یارای این دوره زمونه فقط بلدن غار درست کنن😐به نظرم ادم خانوادش اینجوری باشن نباید از پسر مردم انتظا ...

دقیقا من خونه بابام سختی زیاد کشیدم شوهرکردم ک حداقل اونجا ارامش داشته باشم بازم ندارم،قربون خدا برم دلیل خلقتش چی بود ک ب ما ارامش نمیده

برام دعا کنین محتاج دعام🙏🙏
2706