2726
عنوان

نی نی یار کمک

73 بازدید | 11 پست

@نی_نی_یار_2  

@نی_نی_یار_3  

@نی_نی_یار_شب  

@نی_نی_یار_5  

تروخدا ی کار کنین عکسای کاربری قبلیم ک ترکید حذف بشه اونا شخصیه حالا من ی خطایی کرد

رفتم از گوگل شکایت بزنم گف از حیطه مسئولیت ما خارجه ب مسئولان سایت مورد نظر باید بگید حذف کنن

پای عشق باشه عزیزم، خودتم زیاده خواهی❤️دعا کنین ب حاجت دلم برسم منم تک تکتونو دعا میکنم🙏ویهانم❤️🧿

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عکسم تو گوگله  عکس کاربری قبلیم

سلام عزیزم چی بود کاربریتون؟ همون که تو گوگله رو تاپیکش رو بدین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

پای عشق باشه عزیزم، خودتم زیاده خواهی❤️دعا کنین ب حاجت دلم برسم منم تک تکتونو دعا میکنم🙏ویهانم❤️🧿

عکس بچگیامه هس

کاربریم ترکیده اسم تاپیکمو نمی‌دونم واس 

کاربری قبلیم بوده

همین ادرس گوگل رو بدین پاک میکنم وقتی پاک کنم چند روز بعد از گوگل حذف میشه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
عکس بچگیامه هس کاربریم ترکیده اسم تاپیکمو نمی‌دونم واس  کاربری قبلیم بوده

دو تا عکس بود برداشتم 

تاپیک خلاف قوانین سایت زدین قطع بشین؟ دفعه بعد همچین کاری کنین اینطوری گیر بیافتین مسئولین سایت هیچ کمکی بهتون نمیکنن  

دو تا عکس بود برداشتم  تاپیک خلاف قوانین سایت زدین قطع بشین؟ دفعه بعد همچین کاری کنین اینطوری ...

ن ن خودم خواستم بترکه😂 خواستم برام حذفش کنین ک کردین ب امید اینکه عکسام پاک بشه ولی نشد🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

ببخشید وقتتونو گرفتما

دو تا عکس بود برداشتم  تاپیک خلاف قوانین سایت زدین قطع بشین؟ دفعه بعد همچین کاری کنین اینطوری ...

مرسییی واقعا 😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️