2733
2734
عنوان

بچه ها یه چیزی میخام بگم فقط نگین پز میدی !!!شوهرم امروز گفت...

| مشاهده متن کامل بحث + 1337 بازدید | 111 پست
ن بابا این ک پز دادن نیس اره بخر حتما روانشناسا میگن مردا دوس دارن حس کنن میتونن خانمشونو تامین میک ...

اخه گفتم الان میگن ی مانتو میخاد بخره اومده پز بده 

ولی بخدا تو این سه سال خودم بیشتر میخریدم برا خودم الان ی جوریم انگار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

فکنم اگه بخری خوشحال بشه

حالا ی چیز ارزون بگیر

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁
هی میگم گناه داره 😑از بس خرج نکردم نمیتونم انگار

بخر... بزار خوشحال شه نزاری برات خرج کنه میره برا یکی دیگه خرج میکنه... از ماگفتن بود. 

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️
اخه گفتم الان میگن ی مانتو میخاد بخره اومده پز بده  ولی بخدا تو این سه سال خودم بیشتر میخریدم ...

شاغلی

قانون جذب رو نمیدونم!ولی هروقت دخترسه ساله آقام امام حسین (ع)رو‌ صدامیزنمو بجون باباش قسمش میدم محاله دست رد به سینم بزنه 
2706