2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بیار خب

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2714

منم به هیچ وجه نمیخواستم با اینکه سنمم کم نبود ولی خیلی اصرار کرد درحد خواهش والتماس منم قبول کردم

ماچون زدری پای کشیدیم کشیدیم امید زهرکس که بریدیم‌بریدیم.    دل نیست کبوتر‌که چوبرخاست نشیند   ازگوشه ی بامی‌که پریدیم‌پریدیم

ببین سر این قصیه من داستانا داشتم الکی میرفتم دکتر میگفتم دکتر ویتامینو ... داده گفته 6ماه بخور بعد اقدام کن بعد 6ماه باز میگفتم هنوز ضعیفم بزار یکم دیگه به خودم برسم یوقت بچه چیزیش نشه خلاصه که به4سال کشوندمش😂😂😂😂

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              
۲۱ سالمه

خوبه سنت خیلی هم کم نیست 

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2706