2726

عزیزم من بابت ترک انفاق از همسرم شکایت کردم البته در دوران عقد هستم و باکره هم نیستم ادله هام هم یک شکابت کیفری بابت توهین و تهدید ازش داشتم ک به دو فقره ۷۴ ضربه شلاق محکومش کرده بودم...یسالو هفت ماه  ترکم کرده و برام عروسی نگرفته با اینکه رای دادگاه هست زمان مشخص عروسی رو تعیین کردن ولی مراسمی نگرفته...نفقمم خیلی سخت میده ینی الان ۶ ماه نداده قبلشم میاد مثلا هر چند ماه دو تا رو میداد...شاهد هم دوتا بردم با این وجود درصد قبولی ترک اتفاق من چند درصده؟؟حکمش چیه؟؟؟

اگه ترک انفاق قبول بشه و ایشون محکوم بشن من با توجه به این دلایل میتونم عسر و حرج هم شکایت کنم؟؟

ایشون دست بزن هم داشت ولی ازونجا ک منو زندانی میکرد نه شاهد دارم نه مدرک 

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*

سلام مهریمو گذاشتم اجرا پیش قسط 3تا تعیین کردن هر6ماه یه دونه شوهرم اعتراض زد کردن 2تا پیش هر 8ماه یه دنه که نداد و جلبشو گرفتم دوهفته رف زندان درخواست تعدیل داد 1سکه داد آزاد شد و هر 10 ماه یه دونه الان من چیکارکنم بنظرتون هیچیم به اسمش نیس که توقیف کنم اعتراض بزنم قبول میکنن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سند پیدا کردیم که مال سال 40 هستش و به نام پدربزرگم که سی ساله فوت کرده. و انگار یه باغه ولی مکانش و اینا خیلی محو شده و ناخواناس. پیگیریش فایده داره؟ و میتونیم با همون سند ثابت کنیم مال ماست؟

همینطور یه سند پیدا کردیم به نام برادر پدربزرگم که مجرد بوده و اونم خیلی ساله فوت کرده و مال یه زمین بود که الان جای خوبی تو شهره و رفتیم دیدیم روش داروخونه بنا شده. اینم لطفا بفرمایین که اگه پیگیری کنیم با توجه به اینکه مجرد بوده چیزی به ما میرسه؟ و اصلا میشه ثابت کرد مال ماست یا چون داروخونه روش بنا شده سندسازی شده و پیگیریش بی فایده اس؟

دو تا چک هم پیدا کردیم که مربوط به همون سالای 40   45 هستن و مبلغ هر کدومشون صد تومن بود. با توجه به اینکه احتمالا کسی که چک کشیده الان فوت کرده پیگیریش فایده داره؟ و میشه از ورثه اش مبلغو گرفت؟ و اینکه اگههه بتونیم پولو بگیریم همون صد تومنو بهمون میدن یا به نرخ الان حساب میشه؟

2728

از سال ۸۹ ک مادرم از پدرم جدا شده 

پدرم نفقه من رو واریز نکرده!

چجوری باید پیگیری کنم؟

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁
عزیزم من بابت ترک انفاق از همسرم شکایت کردم البته در دوران عقد هستم و باکره هم نیستم ادله هام هم یک ...

شما باید دادخواست نفقه بدین همسرتون باید اثبات کنه پرداخت کرده اگر نتونه اثبات کنه حکم ب الزام ب پرداخت نفقه صادر میشه

بعد از قطعی شدن رای ؛ اجراییه صادر میشه ک باید ظرف ۱۰روز پرداخت کنه

اگر پرداخت نکرد میتونی توقیف اموال کنین

وگر طرف ظرف ۳۰ روز درخواست اعسار نکنه ومالی نداشته باشه حکم جلبش صادر میشه

بعد از صدور حکم جلب حتی اگه پرداخت هم بکنه شما حق درخواست طلاق دارین

وکیل ‌پایه یک دادگستری کانون وکلای دادگستری مرکز
سلام مهریمو گذاشتم اجرا پیش قسط 3تا تعیین کردن هر6ماه یه دونه شوهرم اعتراض زد کردن 2تا پیش هر 8ماه ی ...

نمیتونین کاری کنین چون زندان رفته و تعدیل کردن 

یه سند پیدا کردیم که مال سال 40 هستش و به نام پدربزرگم که سی ساله فوت کرده. و انگار یه باغه ولی مکان ...

باید برین سازمان ثبت اسنادو اداره امور اراضی جهاد کشاورزی استعلام بگیرین ببینین سند ب نام کیه(واسه هردوسند) اگر در زمان فوتشون ب نامشون بوده والان

ب نام کس دیگه ایی بود میتونین دادخواست ابطال سند بدین

واسه چک گواهی انحصار وراثت هم خودتون و هم طرف رو بگیرین و علیه وراث بدهکار اقامه دعوا کنین ب مطالبه وجه چک ب انضمام تاخیر تادیه از تاریخ چک تا زمان صدور اجراییه

از سال ۸۹ ک مادرم از پدرم جدا شده  پدرم نفقه من رو واریز نکرده! چجوری باید پیگیری کنم؟

اولاد نسبت ب نفقه گذشته حقی ندارن نسبت ب اینده میتونین دادخواست بدین

از تاریخ دادخواست نفقه تون محاسبه میشه(دختر اگه مجرد باشه و شاغل نباشه و پسر تا۱۸سال مگه اینکه دانشجو باشه تا۲۵سال حق مطالبه نفقه رو دارن)

یه سند پیدا کردیم که مال سال 40 هستش و به نام پدربزرگم که سی ساله فوت کرده. و انگار یه باغه ولی مکان ...

اگر صد تومن بوده ب پول الان حدودا۲۹۰هزار تومن میشه

شما باید دادخواست نفقه بدین همسرتون باید اثبات کنه پرداخت کرده اگر نتونه اثبات کنه حکم ب الزام ب پرد ...

من برای اجرای نفقه اقدام کردم ولی به خاطر کرونا جلب نمیدن

میخوام بدونم ترک انفاقم قبول میشه؟

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
من برای اجرای نفقه اقدام کردم ولی به خاطر کرونا جلب نمیدن میخوام بدونم ترک انفاقم قبول میشه؟

اگه نتونه اثبات کنه ک نفقه تونو داده قبول میشه

اگه نتونه اثبات کنه ک نفقه تونو داده قبول میشه

ببخشید باز میپرسم اگه ترک اتفاق ثابت بشه عسرو حرج بزنم میتونم اینم ثابت کنم؟

ببخشید باز میپرسم اگه ترک اتفاق ثابت بشه عسرو حرج بزنم میتونم اینم ثابت کنم؟

بله اگر قبلا محکوم ب پرداخت شده و نداده الان میتونین درخواست طلاق ب دلیل عسر وحرج بدین

اگرم تا الان محکوم نشده اول محکوم ب پرداخت میشه اگه نداد بعدش میتونین

بله اگر قبلا محکوم ب پرداخت شده و نداده الان میتونین درخواست طلاق ب دلیل عسر وحرج بدین اگرم تا الان ...

ممنونم از راهنمایییتون

2706