2737
2734
عنوان

دعا

78 بازدید | 18 پست

سلام توروخدا کمکم کنید.... داغونم شوهرم بداخلاق کتکم میزنه.... با اینا باز بچه دار شدم گفتم خوب میشه ولی الان خودمو نوزاد 2 ماه همو بدبخت کردم.. طلاق بگیرم کجا برم شوهرم میدونه خانواده م از طلاق میترسن اذیتم میکنه فحش میده بی احترامی میکنه چیکار کنم.. توروخدا دعاگری چیزی میشناسین معرفی کنید خسته شدم

از هيچي نترس خدا باهاته 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی سخته... کارم شده همیشه گریه... میگه طلاقت میدم بچه رو ازت میگیرم من بدون بچه نمیتونم بخدا نمیتونم کمکم کنید به خدا قسمتون میدم راهی بلدین بهم بگین 

2731

واقعا چرا و به چه حقی پای ی بچه رو به این زندگی باز کردین؟با چه منطق خودخواهانه ای زندگیش رو نابود کردین؟نمیدونم چی بگم بخدا...دعانویس و...دردی ازتون دوا نمیکنه و جیبتون رو خالی میکنه،باید یکم بیشتر فکر کنید

هعی

گاهی فکر میکنم خیلی مشکل دارم

وقتی تاپیکارو میخونم

میگم خدایا شکرت

شما برو شکایت کن دیه بگیر ازش بعد مهریه بگیر

خانوادتم تو رو نخواستن مهم نیست

حداقل عمرت بفنا نمیره

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
واقعا چرا و به چه حقی پای ی بچه رو به این زندگی باز کردین؟با چه منطق خودخواهانه ای زندگیش رو نابود ک ...

راست میگین... منم میدونم به خاطر بچه باید صبوری کنم... فقط خواستم کمکم کنید

2738

طلاق بگیر و قوی باش و در دادگاه ثابت کن که صلاحیت نگهداری فرزند رو نداره و برای حضانت فرزندت بجنگ،حالا که با این شرایط وارد این دنیا کردیش،باید به فکرش باشی و قطعا این زندگی مخرب ادامه اش برای اون و رشد و تربیتش سمه

خیلی سخته... کارم شده همیشه گریه... میگه طلاقت میدم بچه رو ازت میگیرم من بدون بچه نمیتونم بخدا نمیتو ...

عزیزم درکت میکنم چون مردی این جنسی داشتم 

شما مدرکی داری که کتکت میزده؟

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
سرزنشم نکنید راهکار بدین... مشاوره نمیاد میگه من دیوونه م 

خودکرده رو تدبیر نیس عزیزم. زندگی اون طفل معصوم رو هم خراب کردی. طلاق بهتر از اینه که بچه در محیط جنگ و دعوا و کتک کاری بزرگ شه. از طلاق نترس و بهش فکر کن... چون ظاهرا دیگه از اصلاحش گذشته...😞

ایام غم نخواهد ماند... 99/09/09 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. شکر
عزیزم درکت میکنم چون مردی این جنسی داشتم  شما مدرکی داری که کتکت میزده؟

عزیزم نصف شب کجا شاهد بیارم... ولی چندبار همه دیدن سرم بی نهایت داد میزد... 

همین مونده با این همه مشکل پیش دعانویس بری اونوقت خدا چنان میزندت ک بلند نشی  دست ب دامن حضرت ...

دست به دامن همه شدم ولی انگار خدا هم رحمی به دل منو نوزادم نمیکنه... 

سلام گلم به خدا و ائمه پناه ببر الان از ته دل صداشون کن صلوات هدیه کن به شهید ابراهیم هادی هرچقدر که تونستی به نیت اینکه شوهرت آروم بشه.  ختم قرآن بگیر هدیه به ائمه به نیت رفع مشکلت. فقط از خدا بخواه من کسی نیستم این و بگم ولی نماز اول وقت تاثیر داره متوسل شو به ائمه 

2706