2733
2734

شوهرم جدیدا یه دوست و همکار پیدا کرده دوست داره باهاشون رفت وامد کنیم تا حالا سه بار دیدمشون یه بار خونه اونا که اولین بار بود رفتار خانمش عادی بود فقط یکم از شلوغی بچه هاش معذب بود  دفعه بعد تو پارک بود اینا عادت دارن دائم با فامیلشون هر هفته بیرونن شوهرم چون تنهاست یه جورایی انگار می خواد خودش رو بچسبونه به اونا خلاصه شوهرم زنگ زد به اون اقا شوهر من گفت کجایین یه تعارف زد که بیرونیم بیاین رفتیم اما با 20 تا خانم غریبه مواجه شدم منم درونگرام خیلی معذب بودم دفعه بعد دوباره شوهرم همین کار رو کرد و اینبار اصلا خانم اون اقا محل به من نداد چندبارم از طرف خانما صدای ایش ایش شنیدم خیلی حس بدیه هی بری میوه چایی بخوری دعوتم نباشی شوهرم همه مرداشون رو می شناسه راحت میشینه به تعریف هر چی میگم نریم میگه نه بریم تو نمی تونی ارتباط برقرار کنی  این دفعه دیگه نمی دونم چطوری منصرفش کنم الانم نمی تونم دعوتش کنم وضعیت خونم خوب نیست تو یه سوییت کوچیکم خجالت میکشم

چ شرایط سختی 

من بودم عمرا قبول نمیکردم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نرین مگه زوره..به شوهرت بگوووانگاراوندفعه رفتیم خانومش سردبرخوردمیکردقیافه میگرفت برام نمیام من

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|
2738

نرو باهاش 

ای که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد حیف است که توباشیو مراغم ببرد...خدای من چه دارد انکه توراندارد و چه ندارد انکه تورادارد..🤗بیخیال 🤪دنیادورزه باچیزایی که داری خوش باش 🤩به خدا تکیه کنو 😇باشادی زندگی کن 😍پاک زندگی کن ☺️هیچی ارزش اینو نداره خداتو ناراحت کنی⭕️😚هدفت رضایت خداباشه و بس💪 همین خودش ته خوشبختیهههه🤩🥰😍🥳🥳🙋‍♀️♥️♥️
نرین مگه زوره..به شوهرت بگوووانگاراوندفعه رفتیم خانومش سردبرخوردمیکردقیافه میگرفت برام نمیام من

هر چی میگم اخمم میکنه محلم نمیده میگه مهم نیست ارتباط همینه دیگه

خب حق داری 

ولی خب ببخشیدا انقدر رک میگم حتما تو دلش میگه اینا هم فقط مصرف کننده ان بخصوص که تو جمع فامیلا یا دوستای همکارتونم رفتی منم جای خانوم همکارشوهرت بودم ایش ایش میکردم چون جمعشونو به هم میزنید از اون طرفم جبران نمیکنید

2706