2733
2734
عنوان

خانومهای با فکر و تدبیر لطفا ....

123 بازدید | 15 پست

سلام 

دوستان من لیسانس زبان دارم و معلم هستم 

رشته دبیرستانمم ، تجربی بوده ....

الان ب فکر ادامه تحصیلم ولی پیش خودم میگم اینهمه وقت بذارم ک مثلا فوق لیسانس زبان بگیرم،، خب ک چی؟؟ طرف با دوازده ترم زبانکده رفتن هم میتونه ب مهارت برسه

همین لیسانس هم برا معلمی کافیه ....

از طرف دیگه دلم میخواد خانوم دکتر بشم و داروسازی بخونم ...هم کلاس داره ،هم علم داره ،هم خب ی سر و گردن از معلمی بالاتره

الانم 33 سالمه و متاهل 

اما وقتش رو دارم ک بخونم 

نظر شما چیه؟ کدوم راه بهتره؟

بوی نم بارون 😍🌧️☔

بنظرم توی معلمی تاپ بشید ...

دوره های معلمی کمبریج رو برید ببینید از اونجا مدرک بگیرید .

. برای آزمونهای بین المللی نمره بالا داشته باشید مدرس باشید ...

برید نوشین لقمانی توی لینکدین رو سرچ کنید ببینید کلاس و پرستیژش صدتا پزشکو داروسازو میزنه کنار

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه امکان و فرصتش رو داری همون داروسازی رو برو دنبالش،البته راه درازی در پیش دهری،به هرحال اینکه چون متاهلی خیلیییی باید تلاش کنی که شهر خودت قبول بشی،بعد چندین سال به شدت درگیر میشی،قطعا از ۴۰سال عبور کردی و خانوم دکتر شدی،راه دشواریه ولی خب نتیجش زیباست البته به شرط اونکه بتونی بعدا داروخونه بزنی که اونم خیلی پرهزینه هستش،ولی اینو بگم که ارشد زبان رو بی خیال شو،چون به شدت سخته و خب به صورت غیر اکادمیکم میتونی ادامه بدی و فول بشی و مدرک بگیری

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
اگه امکان و فرصتش رو داری همون داروسازی رو برو دنبالش،البته راه درازی در پیش دهری،به هرحال اینکه چون ...

بلخشید شما بر چه اساس میگید ارشد زبان سخته؟

بوی نم بارون 😍🌧️☔
بلخشید شما بر چه اساس میگید ارشد زبان سخته؟

دوستم ارشد زبان گرفت،دکترا هم قبول شد ولی توی مصاحبه ردش کردن☹یه دوستای دیگمم باز دوباره ارشد زبانه ،خداییش خیلی اذیت شدن،خودمم ارشدم ولی نه زبان،واقعا فوق لیسانس سخته و پوست کن،واسه همین شخصا حاضر به ادامه دادن نیستم،مخصوصا وقتی میبینم اینجا اصلا شایسته سالاری نیست و فقط پارتی بازی و رشوه کارها رو جلو میبره

2738
دوستم ارشد زبان گرفت،دکترا هم قبول شد ولی توی مصاحبه ردش کردن☹یه دوستای دیگمم باز دوباره ارشد زبانه ...

گهگاهی به فکر دکترا میفتم ولی واقعا اونجور که ادم وقت و انرژی و هزینه میذاره چیزی دریافت نمیکنه،چه مادی چه معنوی،اینجا واقعا واسه تحصیلات و معلومات ارزش قائل نیستن

گهگاهی به فکر دکترا میفتم ولی واقعا اونجور که ادم وقت و انرژی و هزینه میذاره چیزی دریافت نمیکنه،چه م ...

خب من بخاطر همینه که به داروسلزی فکر میکنم 

حساب کن 2 سال ارشد ، 4 سال دکترا 

اخرش چی؟؟؟

ولی همین 6 سال رو بذاری برا داروسازی ،خب خیلی کلاسش هم فرق داره 

بوی نم بارون 😍🌧️☔
خب من بخاطر همینه که به داروسلزی فکر میکنم  حساب کن 2 سال ارشد ، 4 سال دکترا  اخرش چی؟؟؟ ...

ببین اگه فقط هدفت کلاسشه بی خیال،چون حداقل ۷سالی درگیرت میکنه و خب سختیهای خودش رو داره،من میگم اگه واقعا بعدش واسه داروخونه زدن مشکل نداری برو دنبالش،قبلنم گفتم به هرحال ادم مجرد دستش بازتره ولی تاهل مشغله ی خودشو داره،پس عزیزدلم کامل تحقیاتت رو بکن همه ی جوانبش رو بسنج و جلو برو

ببین اگه فقط هدفت کلاسشه بی خیال،چون حداقل ۷سالی درگیرت میکنه و خب سختیهای خودش رو داره،من میگم اگه ...

نه داروخانه هم ک نزنی ، بالاخره مسیول فنی هم باشی دوشیفت بری داروخونه ماهی حداقل الان ده تومن درامدشه 

شما شاغلی؟ رشته ت چیه؟

بوی نم بارون 😍🌧️☔
نه داروخانه هم ک نزنی ، بالاخره مسیول فنی هم باشی دوشیفت بری داروخونه ماهی حداقل الان ده تومن درامدش ...

من مدیریت خوندم،۴_۵سال مدرسه غیرانتفاعی درس میدادم ولی حقوقش اصلا جالب نبود بعد از ازدواج دیگه نرفتم،البته توی خونه خصوصی عربی و زبان دبیرستان رو درس میدادم،ولی اونم که با اوضاع کرونا خبری نبود این چند وقت،الانم که باردارم حالم چندان مساعد واسه تدریس نیست،به هرحال عزیزم هر اقدامی که کردی ان شاءالله توش موفق باشی

2706