2737
2734

قند ناشتات خوبه ولی یک ساعته و دوساعته بالاست. چندوقتته؟

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره بالاس.۲۷هفته عزیزم

چند هفتگی ازمایش دادید؟

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن

رژیم نگرفتی تا حالا؟ اگه نه، باید بری زیر نظر متخصص تغذیه شاید با رعایت درست بشه.

اگه بارژیم قندت اینه که باید بری متخصص غدد انسولین بگیری.

تو هفته های آتی بالاتر هم میره باید کنترلش کنی

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم
رژیم نگرفتی تا حالا؟ اگه نه، باید بری زیر نظر متخصص تغذیه شاید با رعایت درست بشه. اگه بارژیم قندت ا ...

نه رژیم نگرفتم چون اصلا نمیدونستم قند دارم.من این ماه کیک و کلوچه و شیره انگور زیاد خوردم.نمیدونم واسه اونه یا نه

2738
نه رژیم نگرفتم چون اصلا نمیدونستم قند دارم.من این ماه کیک و کلوچه و شیره انگور زیاد خوردم.نمیدونم وا ...

بله بی شک تاثیر داره. رژیم بگیر زیر نظر تغذیه. یه دستگاه تست قند هم بگیر . یه جدول بکش و قند ناشتا و ۲ ساعت بعد از صبحانه و ناهار و شام رو بگیر و یادداشت کن. ده روز طی رژیم اینکارو بکن و نشون دکترت و مشاورتغذیت بده.

حتما یبار  دستگاهت رو با آزمایشگاه تست کن که میزان خطای دستگاه هم دستت بیاد.

ببین کنترل میشه یانه. اگه کنترل شد جدولتو بکن هفته ای دو بار سنجش که متوجه بشی یهو بالا نره

چه افرادی ممکن است درمعرض خطر ابتلا به دیابت بارداری باشند؟

هرخانم بارداری ممکن است به دیابت بارداری مبتلا شود اما این بیماری قندخون در افراد زیرشایع تراست:

اگرشاخص توده بدنی تان بالای 30 است

اگربارداری قبلی داشته اید که دران مبتلا ب دیابت بارداری شده بودید

اگروالدین یا افرادی که باشما نسبت نزدیکی دارند به دیابت مبتلا هستند

هریک ازاین موارد میتواند احتمال ابتلا به دیابت بارداری را افزایش دهد بنابراین اگرهریک ازاین عوامل را درخود مشاهده کردید لازم است به پزشک مراجعه کنید .زمانی که شما درهمان ابتدای بارداری تحت نظر پزشک باشید عوارض دیابت بارداری شما به حداقل خواهد رسید بنابراین جهت تشخیص به موقع بیماری قندخون بارداری لازم است  ازعلائم ان اگاهی کامل داشته باشید

https://drmoshtagh.ir