2737
2734
عنوان

فردا مهمون خواهرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1151 بازدید | 94 پست
بنظر من برو وقتی رفته تو زبون بریز مثلا بگو وای چه بوی غذایی میاد دست گلت درد نکنه انداختیمت تو زحمت ...

بخدا خیلی از در محبت وارد شدم...اصلا فایده ندارد....دیگه نمی‌خوام خودمو کوچیکه کنم

چجوری

گول این شیاطین رو نخور.

دوستی با مردم نصف عقله.

مگه باهاشون پدر کشتگی داری که مثلا بخای دشمنی کنی.

من یه خواهرشوهر دارم اینقدر به من بدی وظلم کرده ومی کنه .من فقط باهاش حرف نمی زنم.همین .فقط عکس العملم همینه .وگرنه هم دعوتش می کنم خونمون .هم جواب سلامش رو میدم .ولی باهاش حرف نمی زنم.

شما هم برو خوش بگذرون

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر من برو وقتی رفته تو زبون بریز مثلا بگو وای چه بوی غذایی میاد دست گلت درد نکنه انداختیمت تو زحمت ...

نمی‌دونم چرا خیلی منو تحویل نمیگیره اندازه جاری های دیگم

بخدا خیلی از در محبت وارد شدم...اصلا فایده ندارد....دیگه نمی‌خوام خودمو کوچیکه کنم

😞😞درکت میکنم 

رابطت با جاریات چطوره؟؟

تنهایی تان را با کسے قسمت کنیــد کہ...سال ها بعد،شمارا همینگونہ کہ هستید دوستــ بدارد...با موی سپیدتان،شیار زیر چشمتان،و لرزش دست و دلتان...💞
2731
از کجا مطمئن هستی چجوری باهات برخورد میکنه،چرا ذهنت رو الکی مسموم میکنی،اگر دعوت کرده خب مطمئنن مشکل ...

چه عاقل

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
آره جدیدا این کارو میکنم بعد میبینم اخمای مادرشوهر رفته توهم

بیخیال مهم شوهرته اونم چیزی بخواد بگه اول باید رفتار خانوادشو ببینه بعد اعتراص کنه

خدایا شکرت 🙃
2738
خیلی فرق میذارن منم همش حرص میخورم یه بار نیست که بعد دیدنشون حرص نخورم

منم حرص می خوردم .ولی قبل رفتن پیششون یک عالمه ایت الکرسی وقل هوالله واستغفرالله میگم خدا خیلی کمکم می کنه

جاریام ظاهرن خوبن باهام...ولی خیلی با هم مچ هستن..با من اینجوری نیستن...حسادت هم که تا دلت بخواد به ...

خب برو تو در حد سلام و علیک حرف بزن وقتی حرف زدن لزومی نداره جواب بدی یا تو بحثشون شرکت کنی لبخند بزنو با سر تایید کن و خودتو با شوهرت سرگرم کن

تنهایی تان را با کسے قسمت کنیــد کہ...سال ها بعد،شمارا همینگونہ کہ هستید دوستــ بدارد...با موی سپیدتان،شیار زیر چشمتان،و لرزش دست و دلتان...💞
2706