2733
2734

نه طرف ما اکثرا سنتی،اگه دوستم باشن به کسی نمیگن،اینجا ننگه این چیزا

ولی شوهرم یه خاله شمالی داره خیلی راحت میگه دخترم با فلانی دوسته،بعدم میگه اخلاقشون جور نبود بهم زدن،

دیدن خنده بچه هام بزرگترین ارزومه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شمال از قدیم هم ازدواجا سنتی نبود قدیم منظورم بیست سال پیش دوران نوجوانی خودمه شهری که ساکنیم ازدواج سنتی هم هنوز هست ازونا که مامانا لیست دخترای مورد نظر رو تهیه میکنن و یکی یکی میرن خواستگاری هرکدوم بهتر بود بگیرن😂😂

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2728

هم سنتی هم صنعتی😂😂🤭🤭

هم سنتی هست هم دوستی 

کتاب بخون تا دنیا زیر پات باشه💜به هم احترام بزاریمتا دنیا جای قشنگ تری بشه 🧡 کلی آرزوی رنگیه آروم دارم که باید بهشون برسم واسم دعا کن 💚
2738
ماهم یه همسایه شمالی داریم با تیشرت و بدون روسری میاد بیرون دم در😐اونم خارجو اورده اینجا😁

علاوه رسمای عجيبشون واينک دختراشون زيادی ازادن خوشم نمياد اهل دوست پسر ن همش واينک مشروب و ...پيششون يچيز عجيب نيست 

خيلی محتاجم به دعاتون لطفا برام دعا کنيد ممنون ميشم
علاوه رسمای عجيبشون واينک دختراشون زيادی ازادن خوشم نمياد اهل دوست پسر ن همش واينک مشروب و ...پيششون ...

من شنیدم ک یجا از شمال برا خودش یه پا لس آنجلسه😕

خدایاشکرت ک هوامو داری😍
2706