2733
2734
عنوان

من خیلی ساده ام یا دوستام خیلی سواستفاده گرن؟😐✋🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عوض دوستت برو با دبیرتون حرف بزن خودت ، دیگه هم کار اضافه ای واسه دوستت نکن 

میرم .. ارتباطمو باهاش قطع میکنم 

دلم شکست انتظار این حرفو نداشتم ..

بنظرم چی بهش بگم ک بسوره؟ ک منتشو بزارم روش؟

دیگع راپی با ماهیتابه نیستم☹ ی راپونزل ناراحتم 🚶‍♀️که کنج  قلعه نشسته و باورش شده هیچوقت قرار نیست اون فانوس هارو ببینه 🥀اصن براش مهم نیست اون شخصی ک وارد قلعه اش شده یوجینع یا فیلین :"/ 🚶‍♀️ ماهیتابه ای نداره ک کسی مزاحمش شد بزنه پِرِسش کنع ☹برام صلوات بفرستین حالِ دلم خوب شع :"))) دمتونم گرم♥️🌹
2728
خب بنظرم این نمرات اصلا مهم نیستن ذهنتو درگیرش نکن

این واسم مهم بود ک دوستم اینجوری نحرفه ! ینی چی 

دیگع راپی با ماهیتابه نیستم☹ ی راپونزل ناراحتم 🚶‍♀️که کنج  قلعه نشسته و باورش شده هیچوقت قرار نیست اون فانوس هارو ببینه 🥀اصن براش مهم نیست اون شخصی ک وارد قلعه اش شده یوجینع یا فیلین :"/ 🚶‍♀️ ماهیتابه ای نداره ک کسی مزاحمش شد بزنه پِرِسش کنع ☹برام صلوات بفرستین حالِ دلم خوب شع :"))) دمتونم گرم♥️🌹
مامانمم گفت من دل رحم بودم خاک بر سرم  میخام هرجور شده منتشو بزارم روش چی بهش بگم؟

الان چیزی نگو اما دفعه بعد ازت کمک خواس مثه خودش باهاش رفتار کن..الان میگه از حسودیته 

خدایا فقط به امید خودت... ۱۴۰۰.۲.۶                    
لعنت به من و این ذهن خرابم🙊🙊😅😅

😁😁😁خدایا همه ی مخ انحرافیارو شفا بده 

االهی امین

تنهایی تان را با کسے قسمت کنیــد کہ...سال ها بعد،شمارا همینگونہ کہ هستید دوستــ بدارد...با موی سپیدتان،شیار زیر چشمتان،و لرزش دست و دلتان...💞
2738
الان چیزی نگو اما دفعه بعد ازت کمک خواس مثه خودش باهاش رفتار کن..الان میگه از حسودیته 

اینم حرفیه .. ولش کن ! گور باباش ! اشتباه از من بود ک بهش گفتم جوابتو داد سفارش منم بکن

به نظرم دوستت از اونائیه که فقط خودش براش مهمه

من خاک بر سر دلم سوخت براش ! از زیر پتوم پا شدم رفتم مدرسه ک نمره بدم ب این بیشعور ک اینجوری جوابمو بده؟! خاک خاک ینی 

الان اگه چیزی بگی میگه از حرصشه داره میسوزه

صبر کن به موقش

حالا دوسال دیگه تویه مدرسه هستیم

🍼🍼یک عدد نی نی خوشگل تپل مپل تودلمه😎    خدایا‌شکرت که نعمت مادر شدن رو به من عطا کردی🤰🏻-->🤱🏻
برو واسه خاطر نمره دوستتو جر بده به ما چه اصن

😐✋🏻 دوستی ک واس خاطر"نمره" اینجوری جوابمو میده دوستم نیست .. 

الان اگه چیزی بگی میگه از حرصشه داره میسوزه صبر کن به موقش حالا دوسال دیگه تویه مدرسه هستیم

اوهوم از الان ب شدت میشینم بقیه درسارو میخونم بالاخره ی روزی دوباره محتاج میشه ! 

هیچی نگو ولی الان  درس خوبی از این قضیه بگیر , دغدغه ی الانت شاید فقط نیم نمره و بیست شدنه اما جلوتر که میری خیلی چیزا فرق میکنه و مطمینا تو هم پخته تر میشی بشرطی که از مسائل پیش اومده عبرت بگیری , من خودم به این نتیجه رسیدم گاهی اوقات یکم خودخواهی و اهمیت ندادن به دیگران زیادم بد نیست , خیلیا گاهی بهم میگن سنگ دلی اما من راحتم چون میدونم اگه به عمون آدما خوبی کنم به وقتش با بدی جبرانش میکنن 

2706