2737
2734
عنوان

با این شوهر چکار باید کرد

380 بازدید | 30 پست

شوهرم خیلیییی قهرقهرو هست.اصلاااا هم اهل ناز کشیدن نیست.از فکرش و رفتاراش خوندم که همیشه توهم داره که مبادا زنش ازش خسته بشه.سعی میکنه خیلی دورو برم نباشه .

دیروز دخترم خییییلی اذیتم کرد همش بهونه گیری و گریه و جیغ از صبح تا شب...شب دیگه حس میکردم دارم دیوونه میشم..پای گاز آشپزی میکردم با اعصاب داغون دخترم صندلی گذاش زیرپاش اومد کنار گاز که نگاه کنه.منم دیگه اعصابی برام نمونده بود ک بخواد دوباره جیغ بزنه چیزی نگفتم بش

یهو شوهرم اومد دااااد و بیداد ک چرا بچه رو گذاشتی اینجا..اگه بسوزه چی و فلان..

منم دیگه واقعا تحملم تموم شد گفتم  از دست تو و این دوس دارم فراااار کنم ازینجا

بعد بچه رو برداشت بعد ازینکه با بدبختی دخترم و اروم کردم رفتم پیش شوهرم بوسش کردم.یهو منفجرررر شد ده باااار گفت جمع کن بروو همین الان برو..کسی اینجا التماست نکرده و...کلی گمشو و فلان و بیسار تحویلم داد...الانم عین دختر بچه ها قهرقهره....هووووفففف...یه اپسیلون درک نداره ک من از صبح تا شب با این بچه گرفتارم..

۹۹.۹.۹  از خونه مستقل و زیبای خودمون آماده شدیم رفتیم برای عروسی داداشم که ی کار خوب پیدا کرده بود💚🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اشتباهت اینجاس که میری میبوسیش مردا برعکس زنها هستن

آره...نباید رودارش میکردم...

۹۹.۹.۹  از خونه مستقل و زیبای خودمون آماده شدیم رفتیم برای عروسی داداشم که ی کار خوب پیدا کرده بود💚🤲
2738

من شرایط‌شما رو نمیدونم ولی اگه من بودم‌با شرایط زندگی خودم سریعا بهش میگفتم اینجا خونمه تو برو بیرون! میموندم ولی باهاش حرف هم نمیزدم و صبر میکردم ببینم تا کجا میخواد ادامه بده؟!

اینکه همسرم بخواد بهم‌توهین کنه کلا غیرقابل بخشسه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
چه ناز داره شوهرت 😐

آره....دیگه دارم سیبیل درمیارم از بس ناز میخرم😒

اشتباهت اینجاس که میری میبوسیش مردا برعکس زنها هستن

بستگی به مردش داره. رو شوهر من جواب میده معمولا! 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706