2703
2553

دو ماه دیگه زایمان دارم هنوز کاری برای طبیعی نکردم و امادکی ندارم لطفا میدونید بگید زودتر برم 

پست های منو ریپلی کنید😕مرسی اه😏

شرمنده استارتر

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4469252/خانوما-کسی-هست-ک-ایرانسل-من-نداشته-باشه-و-من-دعوتش-کنم-و-هردو-نت-بگیریم

اهای عزیزی که داری میخونی. التماست میکنم یک صلوات برای سلامتی پدرم و مادرم بفرستی😔🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شرق تهران

تهرانپارس

دوتا دکتر قبول دارم

اولیش دکتر فریبا خطیر

ادرسش بین فلکه دوم و سوم تهرانپارس کوچه داروخانه مینا توب همون ساختمان پزشکان اول هستش

دومیش هم دکتر عزیزینژاد که مطبش نرفتم راضی‌بودن اطرافیانم

اما رو دست فریبا خطیر نیست

ميشه از ته قلبتون برام از خدا بخواين كه اوني كه تو قلبمه و دارم تلاش ميكنم اتفاق بيفته برام؟🥺مرسي❤️انرژي مثبت بفرستين برام⭐️⭐️⭐️
2456
هزینه جدا از بیمارستان نمیگیرن؟

نمیدونم والا

منظورت متوجه نشدم عزیزم

ميشه از ته قلبتون برام از خدا بخواين كه اوني كه تو قلبمه و دارم تلاش ميكنم اتفاق بيفته برام؟🥺مرسي❤️انرژي مثبت بفرستين برام⭐️⭐️⭐️
2714

عزیزم من 2 بار پیش دکتر شبنم بزرگ زاده سزارین شدم. یکبار تو الغدیر و یک بار تندیس. خواهرم هم پیششون زایمان طبیعی کردن. بدون اغراق میگم کارشون عالیه عالی. یک نکته مهمی هم که دارن اینه که خیلی خیلی مهربونو خوش اخلاقه و استرست واقعا کم میشه و خیلی هم با سوادن و عملهایی رو انجام میدن که ظاهرا خیلی متخصص ها سمتش نمیرن. من سر پسر دومیم واقعا تو بارداری اذیت شدم خیلی و واقعا میترسیدم ولی واقعا حضور دکتر بزرگ زاده قوت قلبم بود. خدا هر چی میخواد بهش بده. این آدرس اینستاشونه: Dr_Bozorgzade دایرکت هم جواب میده. دوست داشتی باهاشون مشاوره کن . ایشالا که نی نی خوشگلتم صحیح و سلامت به دنیا میاد و کلی خوشحال میشی   

عزیزم من 2 بار پیش دکتر شبنم بزرگ زاده سزارین شدم. یکبار تو الغدیر و یک بار تندیس. خواهرم هم پیششون ...

مرسی عزیزدلم از راهنماییتون حتما سرچ میکنم خیر ببینین😍😚

پست های منو ریپلی کنید😕مرسی اه😏