2703
2553
عنوان

جنگ مجازی خواهرشوهرم

944 بازدید | 77 پست

بچه ها سر یه جریانی با خواهرشوهرم و البته بیشتر مادرشون حرفم شد بحثم نه در حد دفاع از بچه ام همین چون نمیتونستم تحمل کنم تبعیض بین نوه هاشو خودم مهم نبودم حرف خاصی هم نزدم حالا از اون روز خواهر شوهرم مدام وضعیت میذاره جواب آدم گستاخ را ندهید و نمیدونم ادم نمک نشناس فلان و چه چه من چه واکنشی نشون بدم بنظرتون کلا توقع دارن هر چی اونا گفتن همون باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

ادمای چیپ حرفاشونو اینجوری میزنن

بهترین واکنش شما واکنش نشون ندادنه 

عزیزان ماجرای اسم بزغاله این بود که اسم خودمو هرجور تایپ میکردم سایت قبول نمیکرد نهایتا اعصابم خورد شد نوشتم بزغاله زارت تایید کرد                      اسیرمون کردین به قران😂😂😂

بی محلی کن .قشنگ میسوزه

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
2706