2726
عنوان

کیا تو جاده رانندگی میکنن؟

1545 بازدید | 36 پست

من دو ساله گواهینامه دارم مامانم نمیذاره تو جاده بشینم ولی من میشینم😁یواشکی😋فعلا جاده لواسونو شروع کردم بگید کجاها خوبه بشینم دستم راه بیفته بیتونم جای طولانی هم بشینم تهرانیا

روز۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد.در سال ۱۴۰۰ وزن من از ۶۸ به ۵۰ رسیده...دارای مدرک لیسانس هستم...سوار بر ماشین مشکی متالیک خودم هستم...و سخت مشغول ورزش هستم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم ب مامان بابام نمیگم 😁 شوهرم میدونه ولی من جاده ساده و ی بارم جاده فیروزکوه

من مجردم 

چند بار به مامانم گفتم بذار بغل دست خودت بشینم میگه نه البته خودش هم نمیشینه!

جاده ساوه جاده صافیه؟نزدیکه به تهران؟خفتم نکنن

روز۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد.در سال ۱۴۰۰ وزن من از ۶۸ به ۵۰ رسیده...دارای مدرک لیسانس هستم...سوار بر ماشین مشکی متالیک خودم هستم...و سخت مشغول ورزش هستم!
من چون از اسلامشهر میام تهران ازاول تو جاده میشستم جاده احمد اباد ،هروز تو جاده شمال، قزوین ،زنجان ه ...

اهان جاده اسلامشهرم صافه؟راهش چقدره؟

جاده تهران -اصفهان جون میده برا رانندگی از بس صافه  ولی خواب آوره و خسته کننده😄

وای اره خیلی صافه جون میده گازشو بگیری چند ساعته برسی

وای ما یسری رفته بودیم شهرستان شوهرم اینا من اونموقع گواهینامه نداشتم رفتیم یه دوری بزنیم افتادیم جاده به من گف بیا بشین اقا من نشستم راه راستو داشتم میرفتم یهو گف دور بزن خلوت بود هیچکس نبود جاده ام باریک اقا من اومدم دور بزنم از اون ته ازاین نیسان ابیا دیدم داره میاد داد زدم یا ابلفضضضض حالا من وسط جاده هی خاموش میکنم اقا دیگه اشکم دراومده بود اخر با بدبختی رفتم جلو بغل وایسادم هرچی فحش بود به شوهرم میدادم اونم فقط میخندید😂

حس قشنگیه وقتی عشقت بشه بابای بچه ات😍
اهان جاده اسلامشهرم صافه؟راهش چقدره؟

اره ولی یکم خطریه تگه اول کاری نرو چون هم ماشین سنگین زیاد داره هم سرعت میرن .حدود 20 دقیقه جاده اس بعدش میندازم ازادگان و همت 

یه جاده هایی بگید یه دختر تنها بتونه بشینه تقریبا شلوغ باشه خفتم نکنن😁

من مجردم  چند بار به مامانم گفتم بذار بغل دست خودت بشینم میگه نه البته خودش هم نمیشینه! جاده ...

من مامان بابام ترسوان هم خودشون نگران میشن هم ب من استرس میدن منم دیگه نمیگم بهشون😁

جاده ساوه مث اتوبانه فقط یکم شلوغه مخصوصا ساعتای اداری صبحا و غروبا

ولی بقیش خوبه

من چون پرند میشینم واسه رفت و امد ب تهران خیلی میرم

توام بیا تا پرند و برگرد

2706