2733
2734

شکلاتا و هله هوله های نازنینم۳میگن وگرنع منو چ ب عشق و عاشفی😂😁🍫🍓

میوو

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

جووووون من این شکلاتارو میخوااااام😋😂

تلاش کن....‌......تلاش کن                                                                                                                 در تاریخ  99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد 
2728
عکس پروفایلتو عوض کردی😂 چندروزه دنبالت میگشتم😅

اره گلم😂 عه چرا چیشده 

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2738

یه بار دیگه هم ازتون پرسیدم این توت فرنگی وشکلاته چیه میزاری اخر پستات برام جالبه یعنی فقط به خاطر این که دوست داری 

دعوا نکنی امروز تو سایت زیاد دعوا دیدم شمام بودی تو اون تاپیک پریا بیچاره دلم براش سوخت

...
یه بار دیگه هم ازتون پرسیدم این توت فرنگی وشکلاته چیه میزاری اخر پستات برام جالبه یعنی فقط به خاطر ا ...

اله بخدا همینجوری عاشق شکلات و توت فرنگی ام 

نمیدونم چرا همه ب پریا گیر میدن😐🍫🍓ارع بودم🍫🍓

میوو
همینجوریی به دیدنت عادت دارم😊😂😂😘🌹

آخی عزیزم 💋💋💋

مرسی ذوق مرگ شدم😍😍

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
دورازجون😗

عزیزمی ❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤

2706