2733
2734
عنوان

بازم دعوا کردم 😑😐

801 بازدید | 64 پست

مهمون داریم مامانم اومده خونمون بعد از مدتها اما من پریود شدم و حالم خخخخخیلی بده و بدن درد دارم ... هروقت مهمون میاد خونمون کمکم میکنه اما وقتی مامانم میاد میشینه میدونه ک حالم بده اما نمیفهمه هر بارصداش میکنم ی بهونه میاره میشینع!منم مامانم رفته بود حموم عصبی شدم دادو بیداد کردم و دسنشو محکم کشیدم و اون دراز کش بود با لگد زد پشت کمرم ک ولش کنم خخخخیلی دردم اومد منم عصبی شدم صورتشو چنگ زدم و تا تونستم گازش گرفتم و بهش فحش دادم 😑😐دردم اومد 

بجای اینکه پریودم درکم کنه بیشتر اذیتم میکنه😒همش تقصیر مامانمه هروقت میاد اینجا مث کلفتا شروع میکنه ب کار کردن نمیذاره شوهرم کار کنه منم عصبی میشم غر میزنم ب جون اون بنده خدا 😭

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 

مامانم نفهمید چی بینمون گذشته اما میدونه ک از هم ناراحتیم 

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😐😐😐😐😐😐تقصیرهمه هس بجز خودت اره؟

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2728
این کارا چیه

اصلا درک و فهم نداره...هرچی میگذره بیشعور تر میشه 

🤣🤣🤣🤣اونوخ سایلنت بود همه ی این مراحل دیگه؟؟

اره تو اتاق در بسته بودیم 😐

2738
اره تو اتاق در بسته بودیم 😐

عزیزم یکم ملایم تر...مردا زوری ک کار نمیکنن که

۹۹.۹.۹  از خونه مستقل و زیبای خودمون آماده شدیم رفتیم برای عروسی داداشم که ی کار خوب پیدا کرده بود💚🤲

😂😂😂نکنید از این کارا خب وقتی دوتایی بودید بالحنی اروم و مهربون بگو عزیزم مهمون میاد خونمون موقعه پریودیم درد دارم نمیتونم تنهایی برسم اگه میشه لطف کن یه کوچولو کمکم کن ❤

تیکرِرسیدن به آرزومِ❤️میشه واسه رسیدنم بهش دعا کنید؟🙏🏻❤️🥺
😐😐😐😐😐😐تقصیرهمه هس بجز خودت اره؟

من پریودم و مریض 

انتظار درک دارم😞بعد چن ماه یه بار مامانم اومده 

2706