2737
2734
عنوان

چه اسم هایی رو برای بچه هاتون میپسندید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 105 پست
درباره امضات اصلا لفظ دهاتی به کردها نمیچسبه چون چه توشهر بزرگ باشن چه تو روستای گوچیک بافرهنگ هستند ...

این لطف و محبت شماست عزیزم .ممنونم ❤😍🌷خوبی از خودتونه🌻❤

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
اسم دخترا خوبن که انتخاب کردی اما روی اسماعیل تجدید نظر کن

اسم اسماعیل ضایع هست؟ چون به نظر من اسم با پرستیژیه😎

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه ها من هنوز جنسیت نینیمو نمیدونم ولی برا دختر آسمان برا پسر آراد انتخاب کردم، نظرتونو بگین لطفا🌹

هر دوتا قشنگن ولی به نظرم اسمان راحت توی دهن نمی چرخه

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏
2728
اراد دوست ندارم اما اسمان خوشکله

من آراد دوست دارم 

اسم اسماعیل ضایع هست؟ چون به نظر من اسم با پرستیژیه😎

ضایع نیست برای بچه‌ سنگینه

میتونی علی و محمد و...بزاری 

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍

[QUOTE=139488547]خودم و همسرم اسمامون مذهبيه واسه بچه ها همينجور انتخاب كرديم... دختر زينب فاطمه پسر علي محمد[/QUOTE

زینب زیباست شاید اسم دخترمو گذاشتم زینب

2738
مسن😃نابود کردن اسمش رو

چند نفر دیگه هم دیدم که اسمشونم محمد حسنه مسن صداشون میزنن

من آراد دوست دارم 

مخالفت من واسه اینه که دوست دارم به کشور خودمون بها بدیم یکم ماهم پی اسامی ایرانی باشیم نه اسامی کشور های خارجی

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
میخوام هم وزن اسم شوهرم آرمان باشه

اسم پسرم هم انتخاب شد میذارم آرمان همه با اسماعیل مخالفت کردن😔😒

اسم پسرم هم انتخاب شد میذارم آرمان همه با اسماعیل مخالفت کردن😔😒

افرین حالا بریم سروقت اسم دختر 

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
اگه یه پسر اوردم کارن اگه دوتا پسر شد کارن و‌سورن اگه دختر شد نمیدونم

کارن که اسم پسره😐

توی به سریال ترکی اسم یه دختر کارن بود

2706