2733
2734
عنوان

از کدوم کاربر خیلی بدتون میاد؟😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1187 بازدید | 113 پست
😂😂😂😂😘

یه مثال بزنم. یه بار یه خانم در مورد سایز کفش و سایز لباس پرسید. اون خانم زده : مثلا کفشم سایز 38😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

لباسم مثلا 40😘😘😘😘😘😘😘😘😘

رسما داره قربون صدقه خودش میره. والا خنده داره

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از هیچ کاربری بدی ندیدم وبدم نمیاد مخلص همشون   

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696
2728
خیلی ازت بدم میاد 😂😂😂😂😂😂😂شوخی کردم

oh my god 😶😮😥

💞در تاریخ 99/9/9ب تموم ارزوهام رسیدم 💞تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟
یه مثال بزنم. یه بار یه خانم در مورد سایز کفش و سایز لباس پرسید. اون خانم زده : مثلا کفشم سایز 38😘 ...

من که نیستم نه😣

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
حالا تگ  نکن اسمشو بگو بشناسیمش😃

ولش ادم نی... من جز کاربرای سایت حسابش نمیارم دیگه

داعم ب همه توهین میکنه و تحقیر میکنه... تو هر تاپیکی ک رفته فقط ازش توهین دیدم

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
2738
*کلکا

سلام اگر کسی بد کاربرا رو بگه من شما رو قطع میکنم این تاپیکها باعث کینه و نفرت بین کاربرا میشه و ممنوعه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2706