2737
2734

من برای زایمان نمیخوام برم میلاد اما میشه غربالگری و اکوی قلب جنین و میلاد انجام بدم؟ 

خدایا دوست دارم، به من لیاقت بندگی بده نزار گمراه بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بیمارستان میلاد مگه واسه زایمان بده؟

بد نیست اتفاقا تو بیمارستانای دولتی عالیه به نظرم اما من بیمه تکمیلی دارم برای زایمان میرم خصوصی

2738
اولین جلسه رو حتما باید تلفنی وقت گرفت جلسات بعدیو خودشون نوبت میدن البته اینم بگم توی این دوران کرو ...

شما اونجا میرید؟ 

بد نیست اتفاقا تو بیمارستانای دولتی عالیه به نظرم اما من بیمه تکمیلی دارم برای زایمان میرم خصوصی

اها بسلامتی عزیزم❤

تیکرِرسیدن به آرزومِ❤️میشه واسه رسیدنم بهش دعا کنید؟🙏🏻❤️🥺

بله من ک راضی هستم هزینه هاشم بدون دفترچه از همه جا پایین تره با دفترچه هم ک صفره از لحاظ هزینه واقعا عالیه ....کارای ازمایش و سونو هم فک نکنم چون از هفته سی و یک به بعد رو انجام میدن من چون سونوم میلاد انجام ندادم اطلاع انچنانی در این باره ندارم

بله من ک راضی هستم هزینه هاشم بدون دفترچه از همه جا پایین تره با دفترچه هم ک صفره از لحاظ هزینه واقع ...

آهان من برای اکوی قلب جنین و سونوگرافی غربالگری 18 هفته میخواستم بیام میلاد چون بیرون هزینش بالاست و بیمه تکمیلی هم هزینه آزمایشا و سونو هایی که مربوط به جنین نمیده 

2706