2733
2734
اره واقعا حالا چیکار کنم که حاجتم  بده خدا؟

باددل شکسته فقط ازش بخواه همین ما تا جایی میتونیم درخواست کنیم استغفرالله جنگ که نمیتونسم بکنیم.

در چه موردی هست

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
وقت های پریودی  چی ؟ نمازم داره؟

نه نداره - اشکال نداره بخونی 

ب قول آیت الله حق شناس :حاجتتونو مث طلب از خدا بگیرین تا نداده بیخیال نشین 

اخه خدا قدرت مطلقه حتی اگه ب صلاحم نباشه میتونه ب صلاح کنه 

در برابر قدرت خدا صلاح کشکه 

وقتی ب قدرتش ایمان داشته  باشی و اصرار کنی بهت میده 

فقط نگو خدایا بهم بده هرچی شد با خودم - چون ممکنه بده اما بخاطره  غرورت حمایتت نکنه 

فقط بگو خدایا تو ک قدرتشو داری ب صلاحم کن و بهم بده 

اونوقت چون ب قدرتش ایمان آوردی میگه این بنده منو خوب شناخته بهش بدین و خوشبختش کنین😊

🍒🍹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاالله من نماز نمیخونم هروقت اراده کردم بعد ول کردم اصلا نتونستم ول نکنم نمیدونم چرا  خیلی د ...

بهترین نذری ک میتونی همین نمازه 

نماز ک نخونی هر چقدرم دعا کنی ب جایی نمیرسه 

🍒🍹
2728
2738

چله زیارتدعاشورا ب روش آیتدالله حق شناس رو بخون ردخور نداره تو اینترنت سرچ بزن حتی اگه حاجتت ب صلاح هم نباشهدخدا میده پس قبل انجام این چله خوب فکرکن و ببین از پروردگار چی میخوای 

شاد باش بخندی میگذره ناراحتم باشی میگذره پس بخند که حداقل به خوشی بگذره    

بهترین ذکر پانصد صلوات به نیت مادر ابالفضل خیلی جواب میده ــ بعد هر حاجتی داری نذر نون خرما به نیت خانم ام البنین بکن وقتی حاجتتو گرفتی نذرتو ادا کن بده به فقیر و فقرا من خودوم این نذر و واسه خونه دار شدن کردم واقعا حاجتمو گرفتم 

بهترین ذکر پانصد صلوات به نیت مادر ابالفضل خیلی جواب میده ــ بعد هر حاجتی داری نذر نون خرما به نیت خ ...

بعد چند مدت تموم کردن پانصد صلوات ،خونه دار شدی؟

خیلی طول کشید تا حاجت روا شی؟

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

اره من نذر نون خرما که کردم ب نیت خانه دار شدن یک ماه نشد جواب گرفتم ــ زیاد طول نکشید عزیزم تو هر روز هم ب نیت مادر ابالفضل پانصد تا صلوات بفرسی حاجت روا میشی ابالفضل رو ب مادرش قسم بده انشالله حاجت روا میشی