2733
2734

مادشوهرم زبونش نیش داره ازاول عروساشونو زندادششونوخیلی اذیت که ولی خب قدیم بودو عروسازبون نداشتن الان من بعدشم سال به همسرم گفتم که رابطمونو کم کنیم و یه هفته درمیون کنیم همسرم در جریان کاراش و اذیتاش به من بود منم ۱۱ماه عروسی کردم تواین یازده ماه هیچی به مادرش نگفتم ک دیگ ترکیدم و شروع کردم به قیافه گرفتن و جواب دادن مادرشم ازشوهرش طلاق گرفته و تنهاست من توخونه تنهام میمونم حالم بدمیشه می‌خوام برم خونه مادرم

می‌خوام هرروز صبح برم خونه مادرم غروب برگردم اگراینوبه همسرم بگم ممکنه به هدفم (کم کردن رابطه یه هفته درمیون )نرسم؟مثلا اونم بگه منم دلم برای مادرم تنگ میشه می‌خوام ببینمش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
به نظرتون به همسرم بگم ازفردا صبحا برم خونه مادرم یا وایسم وقتی یه هفته درمیون عادت شد بعدبرم؟

عزیزم تو نرو خونه مادرشوهرت، ولی چرا میخوای جلو شوهرت بگیری که نره؟میدونی داری گناه میکنی؟ اون بچشه، 

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم
2706