2737
2734
عنوان

خواب آینده

| مشاهده متن کامل بحث + 796 بازدید | 98 پست
ن خودم دیدم

خودت خواب آینده دیدی!؟ من اگه ببینم برام حکم همون خوابو داره

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی جون اینه؟؟

آره عزیزم

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️
2728
خودت خواب آینده دیدی!؟ من اگه ببینم برام حکم همون خوابو داره

آره خودم دیدم عزیزم

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️
بله زنگ زدم.ولی میگم من ی مشکل دیگ ام داشتم ک برام رفع کرد هزینه هاش باهم شد

خب همون ک زنگ زدی چقدر هزینهددادی چقدر پول؟!

2738
بله زنگ زدم.ولی میگم من ی مشکل دیگ ام داشتم ک برام رفع کرد هزینه هاش باهم شد

در خواستمو قبول کن

آره خودم دیدم عزیزم

الله اکبر

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
@genaveatrshopبیاااا😔

صدات زدم این تایپیک رو بخونی... خیلی بدردت میخوره تروخدا بخونش سه صفحه بیشتر نیس ♥️

هرکی امضای منو دید دعا کنه به عشقم برسم 😢😢😢😢🙏حاجتروا بشید انشاله🥺🙏
2706