2737
2734

سلام 

پریشب مدیر ساختمون به شوهرم پیام داده که لطفا شب چراغ بالکنتونو خاموش کنید

شوهرم بهش گفت ما چراغ روشن نمی زاریم اصلا 

دیشب من رفتم بالکن ماهی سرخ کردم چراغو روشن کردم 

دوباره دیشب پیام داده لطفا چراغ بالکنتون رو خاموش کنید (حالا من دارم آشپزی می کنم) 

حالا میخوام عصری برم دم خونشون بهش بگم به تو ربطی نداره من هر موقع دلم بخواد چراغ روشن می کنم به نظرتون زشته؟ شوهرم میگه ولش کن کاری بهش نداشته باش

یه همسایه عوضی داریم هی میره شکایت شوهرمو پیش مدیر ساختمون می کنه یه بار فکر کرد ما خونه نیستیم داشت پشت در می گفت شوهرش ماشینش روغن میده پارکینگو کثیف کرده باید اسمشو ببرن تو گروه منم درو باز کردم گفتم تو پارکینگ خودمونه به شما ارتباطی نداره گفت من داشتم خوبی شوهرتو می گفتم من اصلا اهل غیبت نیستم خانمه تقریبا 60 سالشه. دیروز هم با همسایه بالایی دعواش شد گفت بالکنتو نشور آب میریزه تو بالکن من خانمه هم قسم می خورد من اصلا بالکن نشستم آخر سر کلی نفرینش کرد

اعصابم از دستش خرابه

چراغ بالکن چه ربطی به اونا داره؟ طوریه که نورش به اونا برسه؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

کارت درست نبوده بابت پارکینگ ولی چراغ بالکن ب اون چه! 

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

يه دعواي حسابي باهاش بكن ما هم داريم يه همسايه مزخرف 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
چراغ بالکن چه ربطی به اونا داره؟ طوریه که نورش به اونا برسه؟

به بخدا اصلا موقع خواب چراغا رو خاموش می کنیم فقط ساعت شش هفت عصر میرم لباس میندازم تو بالکنمون یا سرخ کردنی انجام میدم

اتاق آخری خونشون رو به بالکن ماست

2706