2737
2734
عنوان

واقعااااا قد اناشيد ١٩٢عه ؟ 😯+عكس

1144 بازدید | 57 پست

بچه ها داشتم ي گشتي تو نت ميزدم ديدم نرشته اناشيد قدش١٩٢ عه😟

من شوهرم ١٩٥ عه دارم تصور ميكنم فقط ٣سانت از شوهر من كوتاهتره ... ولي واقعا تو عكساش مشخص نيس

- پ.ن : منو نخوريد 😁 ميدونم قد و قيافه و ... دست خودمون نيست

فقط خواستم نظرتون بدونم 

بچه ندارم هر چي مينوشتم سايت تاييد نميكرد تا اينكه نشستم فكر كردم من اگه بچه داشتم اسمشو چي ميذاشتم ؟ و نوشتم ( مامان مهفام هستم ) و بالاخره اسمم تاييد شد . و شد آنچه شد  ، تقصير من چيه اسم خوبا رو شما برداشتين نامردا  . تيكر تبديل شدن به فردِ دلخواهم !  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه بابا... من مزونش رفتم از نزدیک دیدمش

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2738
ولی خوشگله خدایی❤

اره 😍 محشره

بچه ندارم هر چي مينوشتم سايت تاييد نميكرد تا اينكه نشستم فكر كردم من اگه بچه داشتم اسمشو چي ميذاشتم ؟ و نوشتم ( مامان مهفام هستم ) و بالاخره اسمم تاييد شد . و شد آنچه شد  ، تقصير من چيه اسم خوبا رو شما برداشتين نامردا  . تيكر تبديل شدن به فردِ دلخواهم !  
2706