2733
2734

بچه ها من اين ماه پانكراچ دارم دكترم گفته به احتمال زياد هايپر ميشي،از الان ترسيدم، رفتم راجبش سرچ كردم چيزاي خوبي ننوشته بودن، ميشه اگر خدايي نكرده تجربه داشتين كمك كنيد؟اينكه خيلي درد داره و خطرناكه؟چكار كردين كه برطرف شد؟

عاقبت در یک شب از شبهای خوب،کودک من پا به دنیا می نهد،آن زمان بر من خدای مهربان،نام شورانگیز مادر می نهد❤️🌺🙏🏻

از روز اول ک امپولا شروع میشه

در حد مرگ کشک و دوغ و سفیده تخم مرغ بخور

ای قد بخور ک چند ماه بعدش اگ تخم مرغ دیدی بالا بیاری

مادرشدنم آرزوست  😊 خواستار سرپرستی گرفتن فرزند دختر هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از روز اول ک امپولا شروع میشه در حد مرگ کشک و دوغ و سفیده تخم مرغ بخور ای قد بخور ک چند ماه بعدش ا ...

دوغ نمكي بخورم؟سفيده تخم مرغ خام؟شما تجربه داشتي عزيزم؟

عاقبت در یک شب از شبهای خوب،کودک من پا به دنیا می نهد،آن زمان بر من خدای مهربان،نام شورانگیز مادر می نهد❤️🌺🙏🏻

دکتر من بهم از این پودرای پروتئین که ورزشکارا میخورن داد .سرم مانیتول بلافاصله بعد پانکچر تزریق شد. داستینکسم بهم دادن . خودمم دوغ و تخم مرغ زیاد خوردم . حتی دل دردم نگرفتم 24 تا تخمک داشتم

نه منم هایپر شدم ولی اصلا چیزایی که تو نت نوشته بود سرم نیومد 😃 فقط انتقال جنینم موند دو ماه بعد .& ...

جدي ميگي؟انقدر چيزاي ترسناك نوشته بودن😩

2738
دوغ نمكي بخورم؟سفيده تخم مرغ خام؟شما تجربه داشتي عزيزم؟

نوغ شور

کشک رو بریز تو اب مثل دوغ بخور

سفیده رو تو کیک و کوکو بریز و بخور بپز

نوشابه انرژی زا هم بخور حالتو بهتر میکنه

هر هشت ساعت هم قرص تهکع بخور

من اینا رو خوردم هایپر نشدم

اما اونا ک باهام بودن شدن

مادرشدنم آرزوست  😊 خواستار سرپرستی گرفتن فرزند دختر هستم
دکتر من بهم از این پودرای پروتئین که ورزشکارا میخورن داد .سرم مانیتول بلافاصله بعد پانکچر تزریق شد. ...

الا خدا روشكر عزيزم،چه پودري بود؟سفيده و زرده با هم خوردي؟ببخشيد انقدر دقيق ميپرسما😅شبيه فاميل دور توي كلاه قرمزي شدم

نوغ شور کشک رو بریز تو اب مثل دوغ بخور سفیده رو تو کیک و کوکو بریز و بخور بپز نوشابه انرژی زا هم ...

دستت درد نكنه عزيزم،دعا كن خيلي

2706