2410
2553
عنوان

جریان منو خواستگارامو مامانم...

556 بازدید | 32 پست

مجرد که بودم خواستگار زیاد داشتم ....اکثرا زاغارت...من تحصیلکرده و سردوگرم روزگارم چشیده بودم....

ناراحت این موضوعم ک مادرمم یه زن تحصیلکرده اس چرا آخه وقتی واسم خواستگارمیومد دستو پاشو گم میکرد!!!؟

لحظات نوجوانیم ب بدترین نحو گذشت....

خداروشکر الان از ازدواجم راضیم(جالب اینجاست شوهرم تنها خواستگاری بود ک مامانم مخالفش بود)

الان از زندگیم راضیم....ولی به گذشته و رفتارای مامانم که فکر میکنم فقط درحیرتم که چرا مادر تحصیلکرده ی من از مادرشوهر بیسوادم فهمو درکش پایین تر بوده!!؟؟؟

الان یه دخمل تو دلم دارم فقط خدا کنه براش مادر خوبی باشم که برام همچین تاپیکی نزنه درآینده....

مادرم هرچقدم در حقم بدی کرد بازم براش طول عمر آرزو کردم .....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

مادر تو که خوبه زن عموی من بازنشسته هستش اصلا خواستگار راه نمیده حالا جالبه که هم جهاز برای بچه هاش خریده هم خواستگار راه نمیده فوق العاده بی عرضه و ترسوعه 😐

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃

اره بعضی وقتا هیچی به تحصیلات ربطی نداره 

مامان من تو فامیل مثل یک مشاوره و یه روان شناس و مدافع حقوق زناست به جان ۷ودم تحصیل کرده اش این طوری نیستن حتی اونا که سنشون بالاست از من مامان من مشورت میگیره تحصیلاتش هم فقط تا راهنمایی خونده باور کنین  واینو بگم خیلی مهربونه

خدایا به امد تو  با وزن ۶۸ کیلو شروع کردم(۸تیرماه🙈وزن های که موفق شدم 💢وزن۶۷💢 وزن ۶۵🔶
2714
با مثال بگو

مثلا یه خواستگار داشتم بدقیافه 

...بی ابرو....خانوادش ک بدنام....انگار مشکل جنسی ام داشت ولی ماماتم اصرار میکرد باش ازدواج کنم...البتا فقط درآمد داشت و شغلش ثابت بود...

بعدش که شوهرم اومد خواستگاریم تا روز عقد مامانم باهام قهر بود....بعداز عقد هم بم گفت این شوهره تو انتخاب کردی!!!!اون بهتر بود...

اخه یه مادر باسواد این حرفارو ب دخترش میزنه؟

مثلا یه خواستگار داشتم بدقیافه  ...بی ابرو....خانوادش ک بدنام....انگار مشکل جنسی ام داشت ولی م ...

😑😑😑😑😑😑😟😟😟😟🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
مگه مامانت چیکار کرده که اینقدر دلخوری🙄🙄

پسرخالم خواستگارم بود ....رسما خواستگاری کرد و نامزد شدیم بعدکه فهمید تلفنی باهم درارتباطیم پدرمو برادرامو تحریک میکرد که من هرزم و باید کتکم بزنن....جالب اینجاست که پدرم بی سواده و با نظر مامانم مخالف بود .....ولی واقعا دلم شکست بخاطر این حرفاش....چطور یه مادر باسواد اینقد باید بی درک باشه اخه؟

2706