1735
1768
عنوان

جریان منو خواستگارامو مامانم...

512 بازدید | 32 پست

مجرد که بودم خواستگار زیاد داشتم ....اکثرا زاغارت...من تحصیلکرده و سردوگرم روزگارم چشیده بودم....

ناراحت این موضوعم ک مادرمم یه زن تحصیلکرده اس چرا آخه وقتی واسم خواستگارمیومد دستو پاشو گم میکرد!!!؟

لحظات نوجوانیم ب بدترین نحو گذشت....

خداروشکر الان از ازدواجم راضیم(جالب اینجاست شوهرم تنها خواستگاری بود ک مامانم مخالفش بود)

الان از زندگیم راضیم....ولی به گذشته و رفتارای مامانم که فکر میکنم فقط درحیرتم که چرا مادر تحصیلکرده ی من از مادرشوهر بیسوادم فهمو درکش پایین تر بوده!!؟؟؟

الان یه دخمل تو دلم دارم فقط خدا کنه براش مادر خوبی باشم که برام همچین تاپیکی نزنه درآینده....

مادرم هرچقدم در حقم بدی کرد بازم براش طول عمر آرزو کردم .....

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1718

مادر تو که خوبه زن عموی من بازنشسته هستش اصلا خواستگار راه نمیده حالا جالبه که هم جهاز برای بچه هاش خریده هم خواستگار راه نمیده فوق العاده بی عرضه و ترسوعه 😐

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃

اره بعضی وقتا هیچی به تحصیلات ربطی نداره 

مامان من تو فامیل مثل یک مشاوره و یه روان شناس و مدافع حقوق زناست به جان ۷ودم تحصیل کرده اش این طوری نیستن حتی اونا که سنشون بالاست از من مامان من مشورت میگیره تحصیلاتش هم فقط تا راهنمایی خونده باور کنین  واینو بگم خیلی مهربونه

گروه آبی 💙 وزن اولیه ۶۸ 💢وزن  الان ۶۷💢وزن هدف ۵۶ 🌼🌼من میتونم واسه سلامتی و داشتن هیکلی عالی تلاش کنم💪💃شروع رژیم ۸ تیر ۱۳۹۹
با مثال بگو

مثلا یه خواستگار داشتم بدقیافه 

...بی ابرو....خانوادش ک بدنام....انگار مشکل جنسی ام داشت ولی ماماتم اصرار میکرد باش ازدواج کنم...البتا فقط درآمد داشت و شغلش ثابت بود...

بعدش که شوهرم اومد خواستگاریم تا روز عقد مامانم باهام قهر بود....بعداز عقد هم بم گفت این شوهره تو انتخاب کردی!!!!اون بهتر بود...

اخه یه مادر باسواد این حرفارو ب دخترش میزنه؟

مثلا یه خواستگار داشتم بدقیافه  ...بی ابرو....خانوادش ک بدنام....انگار مشکل جنسی ام داشت ولی م ...

😑😑😑😑😑😑😟😟😟😟🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
1760
مثلا یه خواستگار داشتم بدقیافه  ...بی ابرو....خانوادش ک بدنام....انگار مشکل جنسی ام داشت ولی م ...

مامانا اکثرا سوتی زیاد میدن

و چقــــــدر دیر می فهمیم که زندگــــــی همین روزهاییست که منتظــــر گذشتنش هســتیم.
مگه مامانت چیکار کرده که اینقدر دلخوری🙄🙄

پسرخالم خواستگارم بود ....رسما خواستگاری کرد و نامزد شدیم بعدکه فهمید تلفنی باهم درارتباطیم پدرمو برادرامو تحریک میکرد که من هرزم و باید کتکم بزنن....جالب اینجاست که پدرم بی سواده و با نظر مامانم مخالف بود .....ولی واقعا دلم شکست بخاطر این حرفاش....چطور یه مادر باسواد اینقد باید بی درک باشه اخه؟

1665
مامانا اکثرا سوتی زیاد میدن

سوتی نیست از عمد همچین حرفی زد ک دلمو نسبت ب شوهرم بزنه.....بخدا شوهرم عین نوکره برا مامانم....البته مامانم تازه قدرشو دونست ....زمان عقد ک زهرمارمون کرد

بچه ها میگم اگه کاربریم بترکه کسی میتونه تاپیکام بخونه

قربون امضات برم😍😍😍😍

میخاستم از این امضا باحالای طولانی با کلی شکلک عجق وجق بزارم از اونا که ادم درگیرش میشه تا اخرش بخونه عاماااا مشکل اینجاست بلد نیستم چیزای باحال از خودم درارم همینکه خودم باحالم بسمه  کاربر جدید نیستم. عاشقتونم❤ میشه واسه رسیدن به آرزو هام دعام کنید.  وقتی تو امضاتون صلوات میبینم میفرستم منتها حالشو ندارم بگم که فرستادم🌼🌼🌼🌼
حالا چی شده     از مادرت  کینه   گرفتی    الان  که  ...

نه شاید دچار افسردگی دوران بارداری شدم....آخه مادرم میتونست برامون مادر خوبی باشه ولی تا حدودی انگار دس خودش نبود که خوب باشه و بیشتر میلش میرفت سمت بد بودن....

1651