2703
2553
عنوان

شکمم واسه ۲۶ هفته کوچیکه؟؟؟؟؟ + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1027 بازدید | 81 پست
پس برامنو ببینی چی میگی ۲۸ هفتم . انگار ن انگار . تو مانتو اصلا مشخص نیست ... 

برای من تو مانتو خیلی معلوم نیست البته وقتی شال میندازم رو شکمم 

تیکر تولد نفس مامان❤
😄😄😄😄😄

😘😘😘ایشالا ک زایمانت راحت باشه سلامت بویری بغلت همش گریه کنه😃😃😃😃تو ام ذوق کنی

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشبحالتون من ۸هفته ام همه میگن چقدر چاق شدی و شکم داری😢 فعلا نگفتم باردارم

اون نفخه . میخابه تا ۱۲ هفته . 

نگران نباش. خوب کردی نگفتی بارداری

فعلا هم بکسی نگو بارداری حداقل تا ۱۵ هفته اول ..‌

2720

یه وقت می خوای ماهتو حساب کنی تعداد هفته ضرب در ۷ کن تقسیم بر ۳۰ 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2714
خوشبحالتون من ۸هفته ام همه میگن چقدر چاق شدی و شکم داری😢 فعلا نگفتم باردارم

سعی کن نمکو شیرینی جات نخوری من اصلا نمک نمیخورم شیرینی جاتم خیلی کم ۳ کیلو بیشتر اضافه نکردم

تیکر تولد نفس مامان❤
سعی کن نمکو شیرینی جات نخوری من اصلا نمک نمیخورم شیرینی جاتم خیلی کم ۳ کیلو بیشتر اضافه نکردم

شیرینی نمیخورم ولی نمک فراوان

عکسمو بذارم نظرتو میگی؟

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
مامانای عزیز شما مولتی ویتامین چی میخورید؟ اسمش بگید یا اگر امکان داره عکسش بزارید، دکتر گفته بگیرم ...

من دکترم نوشته اینارو عکسشو برات میفرستم الان

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
2706