2737
2734

رفتم روی ترازو دیدم 71 کیلو نشونم میده با اینکه یک ماهه شیرینی جات نمیخورم ،تازه سه روزم هست اصلا اشتها به غذا ندارم . نزدیک پریودمم هست چند کیلو کاذب نشون میده؟؟؟  

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نزدیک پریود اصن وزن اشتباهه تموم شد وزن کن ناشتا

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2731

برا همونه دو تا سه کیلو اضافه میزنه

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم
2738
نهایت یک کیلوش کاذبه واسه پریودی! دیروز پرخوری نکردی؟غذای شور نخوردی؟

سه روزه اصلا غذا نمیخورم ،در حد یه لقمه نون و پنیر که دل ضعفه نگیرم خوردم اشتها ندارم نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت چون ده کیلو اضافه دارم

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃
نهایت یک کیلوش کاذبه واسه پریودی! دیروز پرخوری نکردی؟غذای شور نخوردی؟

ببخشید مگه نمک هم وزن بالامیبره

وطن مادر است💗💗💗 برچهره مادرکسی پنجه نمیکشد جزء فرزند ناخلف( اللهم الرزقنابصیرت
2706