2737
2734
واسخ خودت میخای ؟؟با عسل مخلوط میکنن هر موقع و هر مقدار بخای میتونی استفاده کنی واسه همه چیزم خوبه پ ...

راستش شوهرم خریده ۳۰گرم ژل رویال قاطی عسل یه حالتی ژل مانندی داره بدم اومد به بچه هام بدم کوچیک ۳سالشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه همه چی ...بخصوص واسه باروری ...منم دیروز خریدم یادم انداختی بخورم ...راستی یادتون باشه چیزای فلزی بهش نزنید و با قاشق پلاستیکی بخورین به اندازه عدس تا نخود ...اگه اصل اصله اندازه عدس

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
2728
راستش شوهرم خریده ۳۰گرم ژل رویال قاطی عسل یه حالتی ژل مانندی داره بدم اومد به بچه هام بدم کوچیک ۳سال ...

واسه بچه ها خیلی خیلی خوبه سیستم ایمنی بدنشون قوی میشه منم ی بار گرفتم واسه دخترم الانم شربتشو گرفتم بهش میدم 

واسه همه چی ...بخصوص واسه باروری ...منم دیروز خریدم یادم انداختی بخورم ...راستی یادتون باشه چیزای فل ...

یعنی چی اندازه عدس قاطی عسله ۳۰گرم ژل رویال شماچندخریدی من روز اول قاشق فلزی داخلش کردم یعنی بده 

راستش شوهرم خریده ۳۰گرم ژل رویال قاطی عسل یه حالتی ژل مانندی داره بدم اومد به بچه هام بدم کوچیک ۳سال ...

ببین گلم ژل رویال اصل باید تو فریزر نگه داری بشه و یه مزه ترش و بدی داره اصلا هم ژلی نیس 

یعنی چی اندازه عدس قاطی عسله ۳۰گرم ژل رویال شماچندخریدی من روز اول قاشق فلزی داخلش کردم یعنی بده&nbs ...

من کل فامیلمون زنبور دار بزرگی هستن یه ظرف ده گرمی میخرم ۲۰۰ ..

دیگه قاشق فلزی نزن داخلش .

ما اونایی ک قاطی عسل میکنن را قبول نداریم

2738

ژل رویال اصلا چیه🤔 واسه اشتها شنیده بودم خوبه درسته

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 💁ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ / دانی ک از ادمی چ ماند پس مرگ   عشق است و محبت است و باقی همه هیییچ......😍😍
یعنی چی اندازه عدس قاطی عسله ۳۰گرم ژل رویال شماچندخریدی من روز اول قاشق فلزی داخلش کردم یعنی بده&nbs ...

عکس قوطیش رو بزار 

منم پارسال دو سه تا خریدم خوردم عین عسل بود تقریبا 

اونم فک کنم ۳۰ گرم ترکیب با عسل بود 

چند خریدی من ۲۵۰ میخریدم 

ببین گلم ژل رویال اصل باید تو فریزر نگه داری بشه و یه مزه ترش و بدی داره اصلا هم ژلی نیس 

اینم یه طعم ترشی به عسل داده ۳۰۰ خریدیم آشنابود ولی من کامل باعسل قاطیکردم یعنی قلابی ه یعنی بده قاطی عسل بشه؟

من کل فامیلمون زنبور دار بزرگی هستن یه ظرف ده گرمی میخرم ۲۰۰ .. دیگه قاشق فلزی نزن داخلش . ما اونا ...

برای کدوم شهر هستید 

عکس ظرفش رو داری 

ده گرم که خیلی کمه چجوری باید خورد 

من با عسل قاطیش رو دو سه تا خریدم مزه عسل میداد 

دیگه نمیدونم اصل بود یا نه 

اینم یه طعم ترشی به عسل داده ۳۰۰ خریدیم آشنابود ولی من کامل باعسل قاطیکردم یعنی قلابی ه یعنی بده قاط ...

نمیدونم عزیزم فقط با دیدنش میشه فهمید اصله یا قلابی  اشکالی نداره قاطی کردین ولی اگه جدا بود بهتر بو د....حالام روزی ۱قاشق بیشتر از اون عسل نخورید بخصوص واسه بچتون خیلی قویه ...اگه اصل باشه زیادش خوب نیس

2706