2733
2734
عنوان

خواب بدی دیدم چیکار کنم؟

189 بازدید | 16 پست

من با دوست صمیمیم قهرم 

ی چیزی گفت ناراحت شدم گفتم دیگ حق نداری برگردی

بعد دیشب خواب دیدم داره گریه میگنه و ی چیزی گفت 

از۳.۴ صبح که از خواب بیدار شدم چون این خواب و دیدم.خیلی فکرم مشغوله  

میترسم پیام بدم فک کنه دنبال بهونه بودم سر حرفم نموندم

از طرفی خیلی نگرانم.

گریه تو خواب یعنی خوشحالی😐😐😐

ولش کن یه صدقه بده بهش فکر نکن.ولی‌اگه‌اومد سمتت زیاد باهاش بد‌نباش واشتی کن

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ول کن بابا تو  خودت تو فکری خواب دیدی اون هیچیش نیست نمیدونم شاید باشه حالا کوتا بیا زنگ بزن 😏

خدایا به امد تو  با وزن ۶۸ کیلو شروع کردم(۸تیرماه🙈وزن های که موفق شدم 💢وزن۶۷💢 وزن ۶۵🔶
گریه تو خواب یعنی خوشحالی😐😐😐 ولش کن یه صدقه بده بهش فکر نکن.ولی‌اگه‌اومد سمتت زیاد باهاش بد‌نباش ...

اخه میدونی 

گریه کرد 

گفت دکتر گفته فلان مریضیو دارم 

اسمشو نمیگم دیگ😑😑

بچه ها خواب مرده دیدن چیه من روز جمعه یه خواب دیدم اقوام شوهرم هم خودش هم باباش مرده بود تو خوابم اومد 

من تاحالا باباشو ندیده بودم ولی گفت بابامه به شوهرم گفتم قیافه مرده رو درس بود بهم گفت یه نفر میخواد عمل کنه بهشبگو عمل کنه نترسه هم اسم پسره رو گفت هم باباش من الان چن بار تا کیید کرد یادت نره گفتم باشه ولی الان اصلا اسم اونی میخواست عمل کنه رو یادم نمیاد به نظرتون برم به دخترش بگم یا بیخیال شم

خدایا به امد تو  با وزن ۶۸ کیلو شروع کردم(۸تیرماه🙈وزن های که موفق شدم 💢وزن۶۷💢 وزن ۶۵🔶
2738

خوب و بد نداریم. عزیزم خوب و بدو خودمون تعبیر میکنیم

تعبیرت خوب باشه خوبه

تعبیرت بد باشه بده

مهم خودتی که چطوری داری به این قضیه نگاه میکنی

خوابت یه نشونه از روز پرتنشت بود این نوع خواب ها تعبیر ندارن چون با فکر درگیری با دوستت خوابیدی

باور نمیکنم خدا به کسی بگوید؛ نه...... خدا فقط سه پاسخ دارد. 1.چشم 2.کمی صبر کن. 3.پیشنهاد بهتری برایت دارم...... ☺️همیشه در فشار زندگی اندوهگین نشو؛ شاید خداست که در آغوشش می فشاردت. برای تمام سختی هایی که میکشی صبر کن. صبر اوج احترام به حکمت خداست🌺🌺🌺🌹🌼🌼🌼🌼
بچه ها خواب مرده دیدن چیه من روز جمعه یه خواب دیدم اقوام شوهرم هم خودش هم باباش مرده بود تو خوابم او ...

برو بگو چون مرده ها واقعا آگاهی دارن و اون تونسته به خواب تو بیاد و خبر رو به تو بده تو هم کوتاهی نکن برو به خانوادش بگو اونا شاید بدونن کسی که میخواد بره عمل کیه

باور نمیکنم خدا به کسی بگوید؛ نه...... خدا فقط سه پاسخ دارد. 1.چشم 2.کمی صبر کن. 3.پیشنهاد بهتری برایت دارم...... ☺️همیشه در فشار زندگی اندوهگین نشو؛ شاید خداست که در آغوشش می فشاردت. برای تمام سختی هایی که میکشی صبر کن. صبر اوج احترام به حکمت خداست🌺🌺🌺🌹🌼🌼🌼🌼
بچه ها خواب مرده دیدن چیه من روز جمعه یه خواب دیدم اقوام شوهرم هم خودش هم باباش مرده بود تو خوابم او ...

بگو حتما . شاید اونا بشناسن

من که هروقت خواب امواتو میبینم تعبیر داره

استاتر عزیز انشالله خیر 

خانومها همسر منم خواب دیده 

میگفت خواب دیدم مادر و برادرم بهم میگن نمیای پیش ما ؟ منم گفت نه حالا نمیام (( مادر و برادرش خیلی ساله فوت شدند ))

خودش میگفت نکنه میخوان منو ببرن  ، راستش تو دلم خالی شد اما گفتم خدا نکنه مرده آگاهه شما داری خونه میسازی (( زمین و خانه پدری را از وراث خریده  خراب کرده داره از اول میسازه )) اونا خوشحالن که هنوز جا و مکانشون  پابرجا مونده تعبیرش اینه ایشاالله زودتر میریم توش . 

خانمهای عزیز شما چه تعبیری دارید ؟ ممنون

برو بگو چون مرده ها واقعا آگاهی دارن و اون تونسته به خواب تو بیاد و خبر رو به تو بده تو هم کوتاهی نک ...

اخه چرا تو خواب من اومده من که با اونا ارتباطی ندارم فکر نمیکنن یعنی از خودم در کردم اخه اسمی رو که گفت رو هرکاری کردم یادم نیومد 

بگو حتما . شاید اونا بشناسن من که هروقت خواب امواتو میبینم تعبیر داره

نمیدونم چکار کنم من با اونا هیچ ارتباطی ندارم

اخه چرا تو خواب من اومده من که با اونا ارتباطی ندارم فکر نمیکنن یعنی از خودم در کردم اخه اسمی رو که ...

بعضی وقتی مرده ها نمیتونن خبری که دارن رو به خانواده خودشون برسونن و از طریقه خانواده دور یا حتی همسایه یا مغازه دارا خبر میدن. اگه رفت و آمدی نداری به یکی بگو که باهاشون در ارتباطه اون بهشون خبر میده... 

2706