2703
2553

حقوق شوهر ک میره بالای قسط و خرجی و....دیگ چیزی تهش نمیمونه میخام خودمم یه کاری بکنم ولی با بچه ۹ماهه میشه کار کرد؟؟ اگ یه کار توی خونه بتونم انجام بدم

کسی ایده ایی نداره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
مونتاژ چیه

تو خونه نمیدنش.قراربود برم سرکار.طرف آشنامون بود گفتم بخاطر کرونا و اینکه بچم کوچیکه نمیشه برم بیرون.میاره تو خونه میزنم.قطعات ریز برقی خودرو.به کارهای فنی علاقه دارم خوشم میاد ازش😁

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

استارتر ببخشید که سوالم با تاپیکت مرتبط نیس

علائم کرونا خفیف چی بود؟ مثلا سرفه هات در چه حدی بودن؟ از کجا فهمیدی؟ قرنطینه هم بودی؟

I'm sorry, please forgive me, thank you, i love you 🙏🏻♥️
برای کجا؟یکم بیشتر توضیح میدید

این کاری که من میکنم اصلا نمیدن ببری خونه.منم واسه آشنا انجام میدم.ولی اگر بتونی همچین چیزایی پیدا کنی بدنیست.مونتاژ قطعات ریز برقی خودرو هستش.اول میرم آموزش میبینم و یه ساعت کار میکنم اگر قابل قبول باشه میارن واسم.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
استارتر ببخشید که سوالم با تاپیکت مرتبط نیس علائم کرونا خفیف چی بود؟ مثلا سرفه هات در چه حدی بودن؟ ...

عزیز من اصلا سرفه و نفس تنگی نداشتم دوروز بیحال بودم روز سوم کلا بویایی و چشاییمو از دست دادم با بدن درد و سر درد و سرگیجه تست دادم مثبت شد ولی حالم کاملا خوب بود فقط دوروز اول بدن درد داشتم 

2706