1735
1714

حقوق شوهر ک میره بالای قسط و خرجی و....دیگ چیزی تهش نمیمونه میخام خودمم یه کاری بکنم ولی با بچه ۹ماهه میشه کار کرد؟؟ اگ یه کار توی خونه بتونم انجام بدم

کسی ایده ایی نداره؟

الهی مرا آن ده که آن به🙏⁦عکس پروفایلم دختر نازمه🥰بهارمه🌸

کاردرمنزل بیار.کارهای بسته بندی و مونتاژ و....

من مونتاژ میکنم.

به عقایدهم احترام بذاریم☺اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم.توهین و بی ادبی ممنوع🚫برای حفظ شان خودم و احترام شما پست بی ادبانه رو جواب نمیدم.                                                 سردار دلها هیچوقت رشادتهاتو فراموش نخواهیم کرد😔یادت تو قلبما همیشه زندست .                           💚💚💚  هدیه به سردا: اللهم صل علی محمد و آل محمد.وعجل فرجهم💚💚💚

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1718

میگن آماده کردن سبزی خورشتی و پیازداغ و اینا هم درامدش خوبه.

به عقایدهم احترام بذاریم☺اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم.توهین و بی ادبی ممنوع🚫برای حفظ شان خودم و احترام شما پست بی ادبانه رو جواب نمیدم.                                                 سردار دلها هیچوقت رشادتهاتو فراموش نخواهیم کرد😔یادت تو قلبما همیشه زندست .                           💚💚💚  هدیه به سردا: اللهم صل علی محمد و آل محمد.وعجل فرجهم💚💚💚
1760
مونتاژ چیه

تو خونه نمیدنش.قراربود برم سرکار.طرف آشنامون بود گفتم بخاطر کرونا و اینکه بچم کوچیکه نمیشه برم بیرون.میاره تو خونه میزنم.قطعات ریز برقی خودرو.به کارهای فنی علاقه دارم خوشم میاد ازش😁

استارتر ببخشید که سوالم با تاپیکت مرتبط نیس

علائم کرونا خفیف چی بود؟ مثلا سرفه هات در چه حدی بودن؟ از کجا فهمیدی؟ قرنطینه هم بودی؟

I'm sorry, please forgive me, thank you, i love you 🙏🏻♥️
برای کجا؟یکم بیشتر توضیح میدید

این کاری که من میکنم اصلا نمیدن ببری خونه.منم واسه آشنا انجام میدم.ولی اگر بتونی همچین چیزایی پیدا کنی بدنیست.مونتاژ قطعات ریز برقی خودرو هستش.اول میرم آموزش میبینم و یه ساعت کار میکنم اگر قابل قبول باشه میارن واسم.

استارتر ببخشید که سوالم با تاپیکت مرتبط نیس علائم کرونا خفیف چی بود؟ مثلا سرفه هات در چه حدی بودن؟ ...

عزیز من اصلا سرفه و نفس تنگی نداشتم دوروز بیحال بودم روز سوم کلا بویایی و چشاییمو از دست دادم با بدن درد و سر درد و سرگیجه تست دادم مثبت شد ولی حالم کاملا خوب بود فقط دوروز اول بدن درد داشتم 

1759
عزیز من اصلا سرفه و نفس تنگی نداشتم دوروز بیحال بودم روز سوم کلا بویایی و چشاییمو از دست دادم با بدن ...

جدا؟ انشالله زود زود کامل خوب بشی

قرنطینه هم شدی یا نه؟؟؟ دارو هم مصرف کردی؟

I'm sorry, please forgive me, thank you, i love you 🙏🏻♥️
تو منزل انجام میدی ساعتیه .و چند شغل دیگه هم داره .‌بزن دیوار و شیپور میاد بالا برات .تو همین سایت د ...

عزیزم زدم حساب نداره

1651